Gå til hovedindhold

Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.)

Pris fra 122 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ProfiCook PC-PSM 1160 - Salt- og peberkværnssæt - 2 stk.
122 kr
Til butik
ProfiCook PC-PSM 1160 - Salt- og peberkværnssæt - 2 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: ProfiCook
Kategori: Salt & Peberkværn
Farve: 2
Artikel nr.: 501160
EAN: 4006160011609
Varenr.: 4936958
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ProfiCook PC-PSM 1160
122 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ProfiCook PC-PSM 1160 Salt og peberkværn sæt Rustfrit stål, Transparent
124 kr
Til butik
ProfiCook PC-PSM 1160 Salt og peberkværn sæt Rustfrit stål, Transparent billede

Produktinformation

ProfiCook PC-PSM 1160. Produkttype: Salt og peberkværn sæt, Produktfarve: Rustfrit stål, Transparent, Husmateriale: Glas, Rustfrit stål. Bredde: 27 mm, Dybde: 27 mm, Højde: 152 mm. Antal pr. pakke: 2 stk

Produktspecifikationer

Mærke: ProfiCook
Artikel nr.: PC-PSM 1160
EAN: 4006160011609
Varenr.: 995128004
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Salt- Og Peberkværn Profi Cook
159 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.)
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.)
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK122 kr161 krKøb
2Proshop DK122 kr161 krKøb
3CompuMail DK124 kr124 krKøb
4Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør159 kr159 krKøb
5Boligcenter DK179 kr179 krKøb
6Vivas DK199 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 122 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Krydderikværn sæt - ProfiCook PC-PSM 1160, rustfrit stål, transparent (2 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026122 kr5 kr (4%)
16. apr. 2026127 kr32 kr (20%)
15. apr. 2026159 kr32 kr (25%)
9. apr. 2026127 kr2 kr (2%)
1. apr. 2026125 kr3 kr (2%)
28. mar. 2026122 kr5 kr (4%)
26. mar. 2026127 kr2 kr (2%)
21. mar. 2026125 kr2 kr (2%)
20. mar. 2026127 kr2 kr (2%)
18. mar. 2026125 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret