Gå til hovedindhold

+GF+ Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør

+GF+SanitetEAN: 7611205764418
Pris fra 1.312 krtil 3.253,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.941,75 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.310 kr 19. maj

Sammenlign priser på Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1312 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør
1.312 kr
Til butik
Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør billede

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
Kategori: Rørsamlere og bøjler
Farve: 1
Artikel nr.: 1156634
EAN: 7611205764418
Varenr.: 24199915
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Overgangs muffe primofit 3"
1.312 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GF Primofit overgangsmuffe 3´´ til stålrør
1.317 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, muffe
1.390,41 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 3"
1.399 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 3"
1.865 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsmuffe 3"
1.909 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF Primofit overgangsmuffe 3'' til stålrør
3.253,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.312 kr1.312 krKøb
2Proshop DK1.312 kr1.312 krKøb
3Elvvs.dk1.317 kr1.317 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.390,41 kr1.390,41 krKøb
5CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb
6LavprisVVS1.865 kr1.865 krKøb
7BilligVVS DK1.909 kr1.909 krKøb
8vvsfittings.dk3.253,75 kr3.253,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør

PriceData har fulgt prisen på Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør i 162 dage. Laveste pris i perioden er 1.266 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.286 kr.

Den nuværende pris på 1.312 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Primofit kobling med 3 rg.mf. - galv. for stålrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.312 kr2 kr (0%)
19. maj 20261.310 kr22 kr (2%)
6. jan. 20261.288 kr9 kr (1%)
30. dec. 20251.279 kr13 kr (1%)
28. dec. 20251.266 kr13 kr (1%)
27. dec. 20251.279 kr13 kr (1%)
21. dec. 20251.266 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret