Gå til hovedindhold

+GF+ Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør

+GF+SanitetEAN: 7611205763183
Pris fra 168 krtil 483,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 315,75 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
+GF+ Overgangs nippel Primofit 1"
168 kr
Til butik
+GF+ Overgangs nippel Primofit 1" billede

Produktinformation

Til stålrør. Overgangsmuffe, galvaniseret. Lige, til stålrør ISO 65 - DIN 2440 x Rp/ISO 7med nbr pakning.

Produktspecifikationer

Mærke: +GF+
Kategori: Komprimeringsbeslag
Artikel nr.: 775202053
EAN: 7611205763183
Varenr.: 2906702
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsnippel 1"
168 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør
168,2 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GF Primofit overgangsnippel 1´´ til stålrør
175 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsnippel 1"
179 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GF Primofit kompressions overgangsnippel 1"
179 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1" Primofit ligeløbende stål, rørgevind, nippel
201,42 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GF Primofit overgangsnippel 1'' til stålrør
483,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK168 kr207 krKøb
2LavprisVVS168 kr168 krKøb
3CS MEGASTORE DK168,2 kr207,2 krKøb
4Elvvs.dk175 kr175 krKøb
5BilligVVS DK179 kr179 krKøb
6CompletVVS179 kr179 krKøb
7EL-GROSSISTEN201,42 kr201,42 krKøb
8vvsfittings.dk483,75 kr483,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør

PriceData har fulgt prisen på Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør i 152 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 168 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Primofit kobling med 1 rg.np. - galv. for stålrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026168 kr5 kr (3%)
12. maj 2026163 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026161 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026160 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026159 kr2 kr (1%)
7. mar. 2026161 kr2 kr (1%)
16. feb. 2026163 kr2 kr (1%)
7. jan. 2026165 kr9 kr (6%)
2. jan. 2026156 kr2 kr (1%)
1. jan. 2026154 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret