Gå til hovedindhold

Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet

AfløbVinklerEAN: 5710676128780
Pris fra 178,75 krtil 253 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 74,25 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Afløbsvinkel krom 32 X 32mm med omløber
178,75 kr
Til butik
Afløbsvinkel krom 32 X 32mm med omløber billede

Produktinformation

Afløbsvinkel 32 X 32mm m.omløber

Produktspecifikationer

Mærke: Afløb
Kategori: Håndvask tilbehør
EAN: 5710676128780
Varenr.: 750305110
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet
187,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Primeo aflbsvinkel 32 x 32 mm med omlber og pakning, forkromet
248 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet
253 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk178,75 kr178,75 krKøb
2vvsfittings.dk187,5 kr187,5 krKøb
3WATTOO.DK248 kr248 krKøb
4Elvvs.dk253 kr253 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet

PriceData har fulgt prisen på Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet i 150 dage. Laveste pris i perioden er 176,25 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 187,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 178,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Primeo afløbsvinkel 32 x 32 mm med omløber og pakning, forkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026178,75 kr8,75 kr (5%)
8. maj 2026187,5 kr8,75 kr (5%)
5. maj 2026178,75 kr8,75 kr (5%)
4. maj 2026187,5 kr8,75 kr (5%)
11. apr. 2026178,75 kr8,75 kr (5%)
10. apr. 2026187,5 kr8,75 kr (5%)
5. feb. 2026178,75 kr8,75 kr (5%)
4. feb. 2026187,5 kr8,75 kr (5%)
27. jan. 2026178,75 kr1,25 kr (1%)
26. jan. 2026180 kr1,25 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret