Gå til hovedindhold

No brand Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet

No brandVinklerEAN: 4042707018359
Pris fra 68 krtil 119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Primeo afløbsvinkel 1.1/4´´ x 32 mm med omløber og pakning, forkromet
68 kr
Til butik
Primeo afløbsvinkel 1.1/4´´ x 32 mm med omløber og pakning, forkromet billede

Produktinformation

Anvendes til bundventil under håndvask Forkromet messing

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Vinkler til afløb
EAN: 4042707018359
Varenr.: 40146
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet
92,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primeo afløbsvinkel - 1.1/4x32mm m.omløber, spændring og pakning
93,66 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Afløbsvinkel, 1 1/4" x Ø32 mm, krom
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afløbsvinkel, 1 1/4" x Ø32 mm, krom
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Afløbsvinkel, 1 1/4" x Ø32 mm, krom
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk68 kr68 krKøb
2vvsfittings.dk92,5 kr92,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK93,66 kr132,66 krKøb
4CompletVVS109 kr109 krKøb
5LavprisVVS109 kr109 krKøb
6BilligVVS DK119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet

PriceData har fulgt prisen på Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Primeo afløbsvinkel 1.1/4'' x 32 mm med omløber og pakning, forkromet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668 kr24,5 kr (26%)
29. maj 202692,5 kr24,5 kr (36%)
27. maj 202668 kr3 kr (4%)
25. maj 202671 kr21,5 kr (23%)
23. maj 202692,5 kr21,5 kr (30%)
12. maj 202671 kr21,5 kr (23%)
29. apr. 202692,5 kr21,5 kr (30%)
24. apr. 202671 kr55 kr (44%)
23. apr. 2026126 kr55 kr (77%)
17. apr. 202671 kr21,5 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret