Gå til hovedindhold

Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go

PolaroidHovedtelefonerEAN: 9120096774362
Pris fra 479 krtil 1.247,18 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 768,18 kr (62% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Go Gen 2 - White
-36%479 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Polaroid Go Gen 2 - White billede

Produktinformation

Fang det virkelige liv på farten med Polaroid Go Generation 2! Vi introducerer det ultimative inden for bærbar fotografering, Polaroid Go Generation 2 instant-kameraet. Det er kompakt og klar til at følge dig overalt, og det er blevet opgraderet med et bredt blændeområde, præcis lyssensor og spot-on eksponeringsindstillinger for at løfte din fotografering til nye højder.

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Kamera
Artikel nr.: 009097
EAN: 9120096774362
Varenr.: 3216667
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go
634 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Polaroid Kamera Go Gen. 2 Hvid
-19%640 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Polaroid Kamera Go Gen. 2 Hvid billede

Produktinformation

Instant-kameraet Go Gen. 2 er nemt at have med, har et indbygget selfie-spejl, præcist blitzsystem og er med overalt. Tager klarere, lysere og endnu flottere billeder, Indbygget selfie spejl, Bruger Polaroid Go-film i lommeformat, 15 filmpakker på en enkelt opladning, 30% genbrugsmaterialer. 100% ikonisk design, Polaroids mest bærbare, bærbare, tag-med-overalt, instant kamera er blevet opgraderet med et stort blændeområde, præcis lyssensor og indstillinger for direkte eksponering for at gøre dine billeder endnu bedre. Human friendly flash systemet er designet til at få alle til at se ud, som de rent faktisk ser ud. Giver naturligt udseende flash fotos. Lad ikke dens størrelse narre dig. Verdens mindste instant-kamera er spækket med store ideer. Som et indbygget selfie-spejl, selvudløser og dobbelteksponeringstilstande. Den kan endda parres med sine egne bittesmå farvefiltre. Alt sammen i et klassisk design nu lavet med 30 % genbrugsmaterialer. Genopladelig med USB-C og kompatibel med Polaroid Go-film: Polaroids hidtil mindste instant-film. Fang det virkelige liv på farten. Tekniske Specifikationer, Dobbelteksponering og selvudløsertilstande, Fungerer med Polaroid Go-filtre, Bruger Polaroid Go-film, Nøjagtigt, human-friendly flash system, Blændeområde f/9-42, Håndledsrem og USB-C ladekabel medfølger, Fremstillet af 30% genbrugsmaterialer.

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Kamera
EAN: 9120096774362
Varenr.: C81374
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Polaroid - Go Gen 2 Kamera - Hvid
649,95 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Polaroid Go Gen2 Instant kamera
679 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Polaroid Go Gen 2 White - Kamera
1.247,18 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK479 kr518 krKøb
2CS MEGASTORE DK634 kr673 krKøb
3Teknikproffset DK640 kr689 krKøb
4Gucca.dk649,95 kr649,95 krKøb
5Av-Cables DK679 kr679 krKøb
6MAXiPRO1.247,18 kr1.247,18 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go

PriceData har fulgt prisen på Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go i 157 dage. Laveste pris i perioden er 479 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 727 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 648 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Polaroid Go Generation 2 - Øjeblikkelig kamera - objektiv: 51,1 mm - Polaroid Go de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026479 kr137 kr (22%)
22. maj 2026616 kr24 kr (4%)
19. maj 2026640 kr
16. maj 2026639,95 kr10,95 kr (2%)
14. maj 2026629 kr11 kr (2%)
13. maj 2026640 kr
4. maj 2026639,95 kr119,95 kr (23%)
24. apr. 2026520 kr120 kr (19%)
22. apr. 2026640 kr9,95 kr (2%)
21. apr. 2026649,95 kr150,95 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret