Gå til hovedindhold

Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger

RavensburgerPuslespilEAN: 4005555004608
Pris fra 89 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ravensburger Puzzle Challenge Pokémon 1000p
-15%89 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ravensburger Puzzle Challenge Pokémon 1000p billede

Produktinformation

Ravensburger 12000460 Pokémon Challenge puslespil 1000 brikker

Produktspecifikationer

Mærke: Ravensburger
Kategori: Puslespil
Artikel nr.: 12000460
EAN: 4005555004608
Varenr.: 3301969
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ravensburger Challenge Pokémon 1000p - (12000460)
116 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger
129,95 kr
Til butik
Gå til Puzzleshop.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
Pokémon
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK89 kr128 krKøb
2Teknikproffset DK116 kr175 krKøb
3Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb
4Puzzleshop.dk149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger

PriceData har fulgt prisen på Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger i 175 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Pokémon Puslespil - Challenge - 1000 Brikker - Ravensburger de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202689 kr16 kr (15%)
20. jan. 2026105 kr1 kr (1%)
5. jan. 2026104 kr7 kr (7%)
29. dec. 202597 kr7 kr (7%)
28. dec. 2025104 kr7 kr (7%)
24. dec. 202597 kr3 kr (3%)
18. dec. 2025100 kr3 kr (3%)
14. dec. 202597 kr3 kr (3%)
13. dec. 2025100 kr3 kr (3%)
11. dec. 202597 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret