Gå til hovedindhold

Pokemon Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk

PokemonLegetøjEAN: 0191726757979
Pris fra 147,65 krtil 373 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 225,35 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147.65 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
POKEMON CLIP N GO BELT SET EEVEE
147,65 kr
Til butik
POKEMON CLIP N GO BELT SET EEVEE billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokémon
Farve: 1
Artikel nr.: 0191726757979
EAN: 0191726757979
Varenr.: 24563452
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon CLIP N GO BELT SET EEVEE
178 kr
Til butik
Pokemon CLIP N GO BELT SET EEVEE billede

Produktinformation

Bliv en Pokémon-træner med Clip N Go Poké Ball-bæltet! Sættet indeholder et justerbart bælte, 2 Poké Balls og en figur. Hvert bælte kan holde op til seks Poké Balls ad gangen. Flere Poké Balls og figurer sælges separat. Indeholder: 1 x justerbart bælte, 2 x Poké Balls og 1 x figur Bliv en Pokémon-træner med Clip N Go Poké Ball-bæltet! Hvert bælte kan holde op til seks Poké Balls ad gangen Flere Poké Balls og figurer sælges separat Fra 3 år+...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW4167
EAN: 0191726757979
Varenr.: 3404180
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon - Clip N Go Belt Set Eevee
259,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pokémon Bæltesæt - Eevee - Clip 'N' Go
269,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pokemon clip n go belt set Eevee
269,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk
373 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK147,65 kr186,65 krKøb
2Proshop DK178 kr217 krKøb
3Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
4Kids-world.dk269,95 kr269,95 krKøb
5Legekæden269,95 kr269,95 krKøb
6Geekd373 kr373 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 147,65 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 147,65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Pokémon - Clip N Go bælt Sæt Eevee Legetøj - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026147,65 kr7,04 kr (5%)
2. maj 2026154,69 kr58,31 kr (27%)
29. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026214 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret