Gå til hovedindhold

Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk

PokémonLegetøjEAN: 0191726758013
Pris fra 206,73 krtil 485 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 278,27 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206.73 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
POKEMON CLIP N GO bandolier-sæt Pikachu
206,73 kr
Til butik
POKEMON CLIP N GO bandolier-sæt Pikachu billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pokémon
Kategori: Pokémon
Farve: 1
Artikel nr.: 0191726758013
EAN: 0191726758013
Varenr.: 24563456
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon Clip 'N' Go Pikachu Bandolier Sæt
247 kr
Til butik
Pokemon Clip 'N' Go Pikachu Bandolier Sæt billede

Produktinformation

Gør dig klar til kamp med Pokémon Clip 'N' Go Pikachu Bandolier-sættet! Dette unikke sæt indeholder et bærbart bælte og skulderbånd samt to Poké Balls, så du er klar til at starte dit eventyr. Der medfølger også en 5 cm Pikachu, der passer i begge Poké Balls. Når du træner, kan du fastgøre flere Clip 'N' Go Poké Balls på bæltet for at opbevare flere 5 cm Pokémon Battle Figurer (sælges separat). Find flere Clip 'N' Go-sæt for at udvide dit team og blive en ægte Pokémon-mester. Officielt licenseret Pokémon-produkt fra Jazwares. Fra 4 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW4171
EAN: 0191726758013
Varenr.: 3404135
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pokémon Clip N Go-bandolier-sæt Pikachu (PKW4171)
318 kr
Til butik
Pokémon Clip N Go-bandolier-sæt Pikachu (PKW4171) billede

Produktinformation

Slip din indre Pokémon-træner løs med det, nye Clip N Go-bandolier-sæt, fra, Pokémon, med den altid populære, Pikachu, ! Dette actionfyldte sæt er perfekt til håbefulde trænere, der er klar til at udforske Pokémon-verdenen og fange dem alle. Hvad er der med i sættet?, 1 justerbart bandolier-bælte, 1 Clip N Go Poké Ball, 1 Clip N Go Quick Ball, 1 Pikachu-figur, Egenskaber, Justerbart bandolierbælte: Dette bælte er designet til at sidde behageligt omkring taljen og er perfekt til trænere i alle størrelser. Det har flere lommer, hvor du kan opbevare dine Poké Balls sikkert, så du altid er klar til kamp. Clip N Go Poké Balls: Sættet indeholder både en standard Poké Ball og en Quick Ball, så du kan lægge en strategi for dine fangster. Hver bold kan nemt fastgøres til bæltet, hvilket gør det praktisk at have din Pokémon med dig, uanset hvor du går hen. Pikachu-figur: Intet Pokémon-eventyr er komplet uden Pikachu! Denne detaljerede figur er klar til at følge med dig på din rejse og tilføjer en gnist af spænding til din samling. Hvorfor vælge Clip N Go Bandolier-sættet?, Dette sæt er mere end bare et legetøj – det er en invitation til eventyr. Uanset om du kæmper mod venner eller udforsker nye territorier, holder Clip N Go Bandolier-sættet dine vigtige Pokémon-ting inden for rækkevidde. Det holdbare design sikrer, at det kan modstå alle de strabadser, en træners rejse byder på, mens de livlige farver og detaljerede figurer fanger magien i Pokémon-universet. Perfekt til fans og samlere, Uanset om du er en erfaren træner eller ny i verdenen af Pokémon, er dette sæt et must-have. Det er ideelt til fantasifuld leg, hvor børn kan genskabe deres yndlingsscener fra Pokémon-serien eller opfinde nye eventyr. Samlere vil sætte pris på figurernes kvalitet og detaljer, hvilket gør det til en fremragende tilføjelse til enhver Pokémon-samling. Sikkerhed og mål, Dette sæt er designet med sikkerhed for øje og er velegnet til børn fra 4 år og opefter. Bandolieren er ca. 76 cm lang og kan justeres, så den sidder behageligt. Hver Poké Ball har en diameter på ca. 5 cm, hvilket er den perfekte størrelse for små hænder at holde om og lege med. Begynd din Pokémon-rejse i dag med Clip N Go-bandolier-sættet med Pikachu, og oplev spændingen ved at blive en Pokémon-træner!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Pokémon
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 0191726758013
Varenr.: D40710
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu
329,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pokémon Legesæt - Pikachu - Clip 'N' Go
349,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk
485 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK206,73 kr245,73 krKøb
2Proshop DK247 kr286 krKøb
3Teknikproffset DK318 kr367 krKøb
4Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
5Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb
6Geekd485 kr485 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk i 108 dage. Laveste pris i perioden er 191,2 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 206,73 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Pokémon - Clip N Go Bandolier Set Pikachu Merchandise - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026206,73 kr9,83 kr (5%)
2. maj 2026216,56 kr30,44 kr (12%)
19. apr. 2026247 kr9 kr (4%)
18. apr. 2026256 kr10 kr (4%)
15. apr. 2026266 kr19 kr (8%)
9. apr. 2026247 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026246 kr8 kr (3%)
28. mar. 2026254 kr14 kr (5%)
2. mar. 2026268 kr22 kr (9%)
25. feb. 2026246 kr7 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret