Gå til hovedindhold

Pokémon Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk

PokémonLegetøjEAN: 0191726756323
Pris fra 374 krtil 654 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon Battle Figure 10-pack
374 kr
Til butik
Pokemon Battle Figure 10-pack billede

Produktinformation

Træn et helt hold Pokémon med dette Battle Figure 10-pack sæt. Sættet indeholder en 11 cm Alakazam Battle Feature-figur med et psykisk blast-tilbehør. Derudover medfølger 5 cm Battle Figures af Pikachu, Charmander, Squirtle, Bulbasaur, Oshawott, Mimikyu, Pawniard, Bonsly og Geodude. Alle figurer har autentiske detaljer og ser ud, som om de er hoppet direkte ud af Pokémon Animated Series. Med et hold af forskellige Pokémon er du klar til at kæmpe mod enhver træner i enhver verden. Officielt licenseret Pokémon-produkt fra Jazwares. Alder: 4+ Indeholder: 1x 5 cm Pikachu-figur 1x 5 cm Charmander-figur 1x 5 cm Squirtle-figur 1x 5 cm Bulbasaur-figur 1x 5 cm Oshawott-figur 1x 5 cm Mimikyu-figur 1x 8 cm Pawniard-figur 1x 8 cm Bonsly-figur 1x 8 cm Geodude-figur 1x 11 cm Alakazam-figur 1x Psychic Blast-tilbehør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW4118
EAN: 0191726756323
Varenr.: 3400935
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pokémon Battle Figure 10 Pk (PKW4118)
437 kr
Til butik
Pokémon Battle Figure 10 Pk (PKW4118) billede

Produktinformation

Træn et helt hold af Pokémon med denne Battle Figure 10 Pack. Sættet indeholder en 4,5-tommers Alakazam Battle Feature-figur med et psykisk blast-tilbehør. Det indeholder også 2-tommer Pikachu, Charmander, Squirtle, Bulbasaur, Oshawott, Mimikyu, Pawniard, Bonsly og Geodude Battle Figures. De har alle autentiske detaljer og ser ud, som om de er sprunget lige ud af Pokémon Animated Series. Udstyret med flere typer Pokémon er du klar til at kæmpe mod enhver træner i ethvert rige. Officielt licenseret Pokémon produkt fra Jazwares. Alder 4+, Inkluderer: ● 1x Pikachu-figur på 2 tommer, ● 1x 2-tommer Charmander-figur, ● 1x 2-tommer Squirtle-figur, ● 1x, 2-tommer Bulbasaur-figur, ● 1x, 2-tommer Oshawott-figur, ● 1x, 2-tommer Mimikyu-figur, ● 1x, 3-tommer Pawniard-figur, ● 1x, 3-tommer Bonsly-figur, ● 1x, 3-tommer Geodude-figur, ● 1x, 4,5-tommer Alakazam-figur, ● 1x, Psychic Blast-tilbehør, Alder: 4+, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Pokémon
Kategori: Figurer, miniaturer og tilbehør
EAN: 0191726756323
Varenr.: D00765
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon Battle Figurer - 10-pak
439,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk
654 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK374 kr413 krKøb
2Teknikproffset DK437 kr486 krKøb
3Gucca.dk439,95 kr439,95 krKøb
4Geekd654 kr654 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Pokemon - Battle Figure 10 Pak Legetøj - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026374 kr93 kr (33%)
12. maj 2026281 kr93 kr (25%)
7. maj 2026374 kr86 kr (30%)
6. maj 2026288 kr7 kr (2%)
1. maj 2026281 kr7 kr (2%)
29. apr. 2026288 kr7 kr (2%)
11. apr. 2026281 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026279 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026281 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026279 kr24 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret