Gå til hovedindhold

Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk

PokémonLegetøjEAN: 0191726756057
Pris fra 82,69 krtil 224 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 141,31 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82.69 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokémon Battle Figur 3-pak Mimikyu/Porygon/Croagunk
82,69 kr
Til butik
Pokémon Battle Figur 3-pak Mimikyu/Porygon/Croagunk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Pokémon
Kategori: Pokémon
Farve: 1
Artikel nr.: 0191726756057
EAN: 0191726756057
Varenr.: 24563440
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pokemon BATTLE FIGURE 3 PK MIMIKYU/PORYGON/CROAGUN
98 kr
Til butik
Pokemon BATTLE FIGURE 3 PK MIMIKYU/PORYGON/CROAGUN billede

Produktinformation

Byg det ultimative hold med Pokémon Battle Figure 3 Pack. Hvert assorterede sæt indeholder to 5 cm-figurer og én artikuleret 7,5 cm-figur. 5 cm-figurer er kompatible med Pokémon Clip 'N' Go Poké Balls og Carry Case Playset (sælges separat). 7,5 cm-figurer er artikulerede, så de kan stilles i dynamiske positurer. De har alle autentiske detaljer og ser ud, som om de sprang direkte ud af Pokémon-tegnefilmserien. Alder 4+...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pokemon
Kategori: Pokemon
Artikel nr.: PKW4091
EAN: 0191726756057
Varenr.: 3402010
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Pokémon Figurer - Battle Figure - Mimikyu/Porygon/Croagunk
139,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Pokémon Kampfigurer, 3-pak – Mimikyu, Porygon og Croagunk (PKW4091)
154 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Pokémon - 3 Figurer - Battle Figure Set - Mimikyu, Porygon & Croagunk
159,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk
224 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK82,69 kr121,69 krKøb
2Proshop DK98 kr137 krKøb
3Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb
4Teknikproffset DK154 kr203 krKøb
5Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
6Geekd224 kr224 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk i 118 dage. Laveste pris i perioden er 82,69 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 82,69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Pokémon Battle Figure 3-Pack - Mimikyu, Porygon & Croagunk Merchandise - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202682,69 kr3,94 kr (5%)
2. maj 202686,63 kr11,37 kr (12%)
5. mar. 202698 kr1 kr (1%)
5. feb. 202697 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret