Gå til hovedindhold

PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort

PNYVideokort og -adaptereEAN: 3536403403508
Pris fra 26.890 krtil 30.624 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.734 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22.597 kr 6. mar.

Sammenlign priser på PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26890 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NVIDIA NVIDIA RTX PRO 4500 Blackwell 32GB GDDR7 SDRAM
26.890 kr
Til butik
NVIDIA NVIDIA RTX PRO 4500 Blackwell 32GB GDDR7 SDRAM billede

Produktinformation

NVIDIA RTX PRO 4500 Blackwell - Grafikkort - RTX PRO 4500 Blackwell - 32 GB GDDR7 - PCIe 5.0 x16 - 4 x DisplayPort - en gros

Produktspecifikationer

Artikel nr.: VCNRTXPRO4500-SB
EAN: 3536403403508
Varenr.: 1003329617
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort
26.951 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nvidia Rtx Pro 4500 Blackwell Oem 32gb
30.624 kr
Til butik
Nvidia Rtx Pro 4500 Blackwell Oem 32gb billede

Produktinformation

32 GB GDDR7-hukommelse håndterer store modeller og komplekse datasæt. 10496 CUDA-kerner accelererer rendering, simulation og beregningsopgaver. PCIe 5.0 x16-interface leverer højere dataoverførsel til moderne servere. Fire DisplayPort 2.1b-udgange kan drive op til 7680 x 4320 på 4 skærme. 2-slot blæser passer i kompakte arbejdsstationer og kræver et 16-polet strømstik.

Produktspecifikationer

Mærke: Nvidia
Kategori: Professionelle grafikkort
Artikel nr.: VCNRTXPRO4500-SB
EAN: 3536403403508
Varenr.: 5020058318

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK26.890 kr26.890 krKøb
2Proshop DK26.951 kr26.951 krKøb
3Dustin DK30.624 kr30.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort

PriceData har fulgt prisen på PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 19.224 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 29.047 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21.696 kr.

Den nuværende pris på 26.890 kr er 24% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for PNY RTX PRO 4500 Blackwell - 32GB GDDR7 RAM - Grafikkort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202626.890 kr61 kr (0%)
1. jun. 202626.951 kr238 kr (1%)
31. maj 202627.189 kr1.858 kr (6%)
30. maj 202629.047 kr1.571 kr (6%)
28. maj 202627.476 kr1.130 kr (4%)
24. maj 202626.346 kr1.277 kr (5%)
23. maj 202625.069 kr35 kr (0%)
22. maj 202625.104 kr613 kr (2%)
21. maj 202625.717 kr1.177 kr (5%)
20. maj 202624.540 kr1.436 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret