Gå til hovedindhold

Plus A/S Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13

Plus A/SLågerEAN: 5703393136619
Pris fra 1.018 krtil 1.019 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 979 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1018 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skagen Lux enkeltlåge hvid 100x120cm (BxH)
1.018 kr
Til butik
Skagen Lux enkeltlåge hvid 100x120cm (BxH) billede

Produktinformation

Drømmer du om et roligt uderum med klassisk dansk charme, er skagen lux enkeltlåge hvid 100x120cm et sikkert valg til din have. Denne havelåge er en del af det populære skagen stakit hvid, som du finder i mange haver rundt i landet. Lågen er lavet i fyr/g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PLUS A/S
Kategori: Plus Skagen stakit lux
EAN: 5703393136619
Varenr.: 26580
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13
1.019 kr
Til butik
Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13 billede

Produktinformation

Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13Skagenhegn - stakit til havenFyr/gran grundbehandlet med et vandigt træbeskyttelsesmiddel og grundmalet 2 gange med hvid-13Stave 21x55mmRevle 21x70mmRustfrie slagskruerLåger: Forstærket m/skråstivereEvt. stolper, monteringsbeslag og lågebeslag skal tilkøbes.Stakittet her danner fundament i manges tanker om et klassisk dansk stakit. Vi har set det helt tilbage i malerier omkring Skagens fiskermiljø i 1880’erne og vi kender det...

Produktspecifikationer

Mærke: Plus A/S
Kategori: Låger
Vægt: 32g
Artikel nr.: 13661-13
EAN: 5703393136619
Varenr.: 1730130

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Jmkiil.dk1.018 kr1.018 krKøb
2Homeshop DK1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13

PriceData har fulgt prisen på Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 804 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.018 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 945 kr.

Den nuværende pris på 1.018 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Plus Skagen Lux stakit havelåge 100x120 cm grundmalet hvid 13661-13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.018 kr39 kr (4%)
16. mar. 2026979 kr35 kr (4%)
24. feb. 2026944 kr140 kr (17%)
10. feb. 2026804 kr175 kr (18%)
15. jan. 2026979 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret