Gå til hovedindhold

Plus A/S Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13

Plus A/SLågerEAN: 5703393136633
Pris fra 1.299 krtil 1.309 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.259 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13
1.299 kr
Til butik
Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13 billede

Produktinformation

Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13 Skagenhegn - stakit til haven Fyr/gran grundbehandlet med et vandigt træbeskyttelsesmiddel og grundmalet 2 gange med hvid-13 Stave 21x55mm Revle 21x70mm Rustfrie slagskruer Låger: Forstærket m/skråstivere Evt. stolper, monteringsbeslag og lågebeslag skal tilkøbes. Stakittet her danner fundament i manges tanker om et klassisk dansk stakit. Vi har set det helt tilbage i malerier omkring Skagens fiskermiljø i 1880’er...

Produktspecifikationer

Mærke: Plus A/S
Kategori: Låger
Vægt: 32g
Artikel nr.: 13663-13
EAN: 5703393136633
Varenr.: 1730418
Gå til Fence-line.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skagen Lux enkeltlåge hvid 150x120cm (BxH)
1.309 kr
Til butik
Skagen Lux enkeltlåge hvid 150x120cm (BxH) billede

Produktinformation

Skagen Lux enkeltlåge i hvid til have og indkørsel Skagen Lux enkeltlåge i hvid er en klassisk havelåge, der passer naturligt ind i mange danske omgivelser. Lågen er udformet som en del af det traditionelle stakithegn og anvendes ofte som adgang til have,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fence-Line
Kategori: Plus Skagen stakit lux
EAN: 5703393136633
Varenr.: 26600
Gå til Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skagen Lux enkeltlåge hvid 150x120cm (BxH)
1.309 kr
Til butik
Skagen Lux enkeltlåge hvid 150x120cm (BxH) billede

Produktinformation

Drømmer du om et klassisk dansk udtryk til din have? Med Skagen lux enkeltlåge hvid får du en tidløs og robust havelåge, der bringer minder om hyggelige sommerdage og rolige villakvarterer. Denne stakitlåge er inspireret af det ikoniske danske stakithegn,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PLUS A/S
Kategori: Plus Skagen stakit lux
EAN: 5703393136633
Varenr.: 26600

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK1.299 kr1.299 krKøb
2Fence-line.dk1.309 kr1.309 krKøb
3Jmkiil.dk1.309 kr1.309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13

PriceData har fulgt prisen på Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 1.025 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.211 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Plus Skagen Lux stakit Bred havelåge 150x120 cm grundmalet hvid 13663-13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.299 kr40 kr (3%)
16. mar. 20261.259 kr46 kr (4%)
24. feb. 20261.213 kr188 kr (18%)
10. feb. 20261.025 kr234 kr (19%)
15. jan. 20261.259 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret