Gå til hovedindhold

Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo

PlastmoTagrenderEAN: 5702751121427
Pris fra 179 krtil 214 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 30. maj

Sammenlign priser på Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plastmo tudstykke nr. 12 / 75 mm, grå
179 kr
Til butik
Plastmo tudstykke nr. 12 / 75 mm, grå billede

Produktinformation

Plastmo tudstykke nr. 12 / 75 mm, gråDanner overgang mellem tagrender og nedløbsrørRelaterede varer:Rørsamlemuffe: Anvendes til samling af rør og hvor nedløbsrøret monteres direkte på tudstykketTagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på under 1

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tag & facade
Farve: gray
Størrelse: 75mm
EAN: 5702751121427
Varenr.: 275112142
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plastmo tudstykke nr. 12 / 75 mm, grå
189 kr
Til butik
Plastmo tudstykke nr. 12 / 75 mm, grå billede

Produktinformation

Plastmo tudstykke nr. 12 / 75 mm, gråDanner overgang mellem tagrender og nedløbsrørRelaterede varer:Rørsamlemuffe: Anvendes til samling af rør og hvor nedløbsrøret monteres direkte på tudstykketTagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på under 1

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tagrender & tag
Farve: gray
Størrelse: 75mm
EAN: 5702751121427
Varenr.: 275112142
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plastmo tudstykke, 12", Ø75mm, grå
201,44 kr
Til butik
Plastmo tudstykke, 12", Ø75mm, grå billede

Produktinformation

Plastmo tudstykke nr. 12 / 75 mm, gråDanner overgang mellem tagrender og nedløbsrørRelaterede varer:Rørsamlemuffe: Anvendes til samling af rør og hvor nedløbsrøret monteres direkte på tudstykketTagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på under 1

Produktspecifikationer

EAN: 5702751121427
Varenr.: 15843754082639
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo
214 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK179 kr179 krKøb
2CompletVVS189 kr189 krKøb
3EL-GROSSISTEN201,44 kr201,44 krKøb
4CS MEGASTORE DK214 kr253 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo

PriceData har fulgt prisen på Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo i 165 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Plastmo tudstk. Nr.12 Grå 75 - Plastmo de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026179 kr45 kr (34%)
30. maj 2026134 kr15 kr (10%)
26. maj 2026149 kr30 kr (17%)
24. maj 2026179 kr30 kr (20%)
17. maj 2026149 kr50 kr (25%)
16. maj 2026199 kr50 kr (34%)
12. maj 2026149 kr30 kr (17%)
11. maj 2026179 kr30 kr (20%)
18. apr. 2026149 kr30 kr (17%)
17. apr. 2026179 kr30 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret