Gå til hovedindhold

Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå

PlastmoTagrenderEAN: 5702751101313
Pris fra 429 krtil 948 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 519 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 326 kr 30. maj

Sammenlign priser på Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå
429 kr
Til butik
Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå billede

Produktinformation

Plastmo tagrende nr. 11 á 3 meter Størrelse nr. 11- Bredde: 116- Højde: 69 Relaterede varer: Samlestykke: Anvendes til samling af tagrender Tudstykke: Danner overgangen mellem tagrender og nedløbsrør Tagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tagrender & tag
Farve: gray
Størrelse: 11in x 3m
EAN: 5702751101313
Varenr.: 275110131
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plastmo tagrende nr. 11 á 3 meter, grå
439 kr
Til butik
Plastmo tagrende nr. 11 á 3 meter, grå billede

Produktinformation

Plastmo tagrende nr. 11 á 3 meter Størrelse nr. 11- Bredde: 116- Højde: 69 Relaterede varer: Samlestykke: Anvendes til samling af tagrender Tudstykke: Danner overgangen mellem tagrender og nedløbsrør Tagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tag & facade
Farve: gray
Størrelse: 11in x 3m
EAN: 5702751101313
Varenr.: 275110131
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plastmo tagrende, 11", grå, 3 meter
493,56 kr
Til butik
Plastmo tagrende, 11", grå, 3 meter billede

Produktinformation

Plastmo tagrende nr. 11 á 3 meterStørrelse nr. 11- Bredde: 116- Højde: 69Relaterede varer:Samlestykke: Anvendes til samling af tagrenderTudstykke:Danner overgangen mellem tagrender og nedløbsrørTagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på under 1

Produktspecifikationer

EAN: 5702751101313
Varenr.: 15843763421519
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
11 x 3000 mm Tagrende grå Plastmo
948 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS429 kr429 krKøb
2BilligVVS DK439 kr439 krKøb
3EL-GROSSISTEN493,56 kr493,56 krKøb
4CS MEGASTORE DK948 kr1.147 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå

PriceData har fulgt prisen på Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå i 165 dage. Laveste pris i perioden er 326 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 493,56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 385 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Plastmo tagrende nr. 11 - 3 meter, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026429 kr103 kr (32%)
30. maj 2026326 kr23 kr (7%)
26. maj 2026349 kr80 kr (19%)
24. maj 2026429 kr80 kr (23%)
17. maj 2026349 kr144,56 kr (29%)
16. maj 2026493,56 kr144,56 kr (41%)
12. maj 2026349 kr80 kr (19%)
11. maj 2026429 kr80 kr (23%)
18. apr. 2026349 kr80 kr (19%)
17. apr. 2026429 kr80 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret