Gå til hovedindhold

Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit

PlastmoTagrenderEAN: 5702751102303
Pris fra 279 krtil 688 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 409 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 265 kr 30. maj

Sammenlign priser på Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit
279 kr
Til butik
Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit billede

Produktinformation

Plastmo tagrende nr. 10 á 3 meter Størrelse nr. 10- Bredde: 98- Højde: 61 Relaterede varer: Samlestykke: Anvendes til samling af tagrender Tudstykke: Danner overgangen mellem tagrender og nedløbsrør Tagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på u

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tagrender & tag
Farve: gray
Størrelse: 10" x 3m
EAN: 5702751102303
Varenr.: 275110230
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plastmo tagrende nr. 10 á 3 meter, grafit
389 kr
Til butik
Plastmo tagrende nr. 10 á 3 meter, grafit billede

Produktinformation

Plastmo tagrende nr. 10 á 3 meter Størrelse nr. 10- Bredde: 98- Højde: 61 Relaterede varer: Samlestykke: Anvendes til samling af tagrender Tudstykke: Danner overgangen mellem tagrender og nedløbsrør Tagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på u

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tag & facade
Farve: gray
Størrelse: 10" x 3m
EAN: 5702751102303
Varenr.: 275110230
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plastmo tagrende, 10", grafit, 3 meter
400,76 kr
Til butik
Plastmo tagrende, 10", grafit, 3 meter billede

Produktinformation

Plastmo tagrende nr. 10 á 3 meterStørrelse nr. 10- Bredde: 98- Højde: 61Relaterede varer:Samlestykke: Anvendes til samling af tagrenderTudstykke:Danner overgangen mellem tagrender og nedløbsrørTagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på under 1

Produktspecifikationer

EAN: 5702751102303
Varenr.: 15843771253071
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 x 3000 mm Tagrende grafit Plastmo
688 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS279 kr279 krKøb
2BilligVVS DK389 kr389 krKøb
3EL-GROSSISTEN400,76 kr400,76 krKøb
4CS MEGASTORE DK688 kr887 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit

PriceData har fulgt prisen på Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit i 165 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 400,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Plastmo tagrende nr. 10 - 3 meter, grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026279 kr14 kr (5%)
30. maj 2026265 kr24 kr (8%)
26. maj 2026289 kr50 kr (15%)
24. maj 2026339 kr50 kr (17%)
17. maj 2026289 kr111,76 kr (28%)
16. maj 2026400,76 kr111,76 kr (39%)
12. maj 2026289 kr50 kr (15%)
11. maj 2026339 kr50 kr (17%)
18. apr. 2026289 kr50 kr (15%)
17. apr. 2026339 kr50 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret