Gå til hovedindhold

Rheinzink TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM

RheinzinkTagrenderEAN: 4022436149104
Pris fra 107,69 krtil 343,6 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 235,91 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98,94 kr 7. maj

Sammenlign priser på TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.69 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM
107,69 kr
Til butik
TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM billede

Produktinformation

Rheinzink tagrendesystemet imponerer med sin kvalitet og sikrer en løsning med dele, der er skræddersyet til hinanden i samme materiale. Rheinzink tagrenden holder i mange år, da zink er et fuldstændigt vedligeholdelsesfrit materiale, der også giver et ge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RHEINZINK
EAN: 4022436149104
Varenr.: 15842923348303
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rz tagrende halvrund 250 x 0,65 mm 10"
118,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rheinzink halvrund tagrende nr. 10 á 3 meter, 0,65 mm, zink
259 kr
Til butik
Rheinzink halvrund tagrende nr. 10 á 3 meter, 0,65 mm, zink billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Tagrender & tag
Farve: zinc
Størrelse: 10
EAN: 4022436149104
Varenr.: 276511029
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink halvrund tagrende nr. 10 á 3 meter, 0,65 mm, zink
309 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rz Tagrende Halvrund 250 X 0,65 Mm 10"
343,6 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN107,69 kr107,69 krKøb
2MaintainIt118,75 kr118,75 krKøb
3CompletVVS259 kr259 krKøb
4BilligVVS DK309 kr309 krKøb
5Billigelogvvs.dk343,6 kr343,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM

PriceData har fulgt prisen på TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM i 179 dage. Laveste pris i perioden er 98,94 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 286,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 107,69 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for TAGRENDE, HALVRUND, PREPATINA WALZBLANK 0,65 X 250 X 3.000 MM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026107,69 kr
18. maj 2026106,71 kr
17. maj 2026105,76 kr1,01 kr (1%)
16. maj 2026104,75 kr
11. maj 2026103,76 kr
9. maj 2026102,79 kr3,85 kr (4%)
7. maj 202698,94 kr14,81 kr (13%)
6. maj 2026113,75 kr14,81 kr (15%)
21. mar. 202698,94 kr11,06 kr (10%)
20. mar. 2026110 kr11,06 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret