Gå til hovedindhold

No brand Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter

No brandEludstyrEAN: 5707738012125
Pris fra 632,68 krtil 975 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 342,32 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558,13 kr 7. maj

Sammenlign priser på Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 632.68 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Afdækningsfolie, 0,07 mm x 4 x 50 m
632,68 kr
Til butik
Afdækningsfolie, 0,07 mm x 4 x 50 m billede

Produktinformation

Afdækningsfolie, 0,07 mm x 4 x 50 m

Produktspecifikationer

EAN: 5707738012125
Varenr.: 15843494592847
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afdækningsplast, 0,07 mm x 4 x 50 meter
641 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter
669 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter
975 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN632,68 kr632,68 krKøb
2CS MEGASTORE DK641 kr680 krKøb
3CompletVVS669 kr669 krKøb
4BilligVVS DK975 kr975 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter

PriceData har fulgt prisen på Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 558,13 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 765 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 632,68 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 4 x 50 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026632,68 kr8,32 kr (1%)
23. maj 2026641 kr8,32 kr (1%)
16. maj 2026632,68 kr15,68 kr (3%)
15. maj 2026617 kr15,68 kr (2%)
14. maj 2026632,68 kr15,68 kr (3%)
13. maj 2026617 kr50 kr (9%)
9. maj 2026567 kr8,87 kr (2%)
7. maj 2026558,13 kr8,87 kr (2%)
6. maj 2026567 kr8,87 kr (2%)
23. apr. 2026558,13 kr8,87 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret