Gå til hovedindhold

No brand Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter

No brandEludstyrEAN: 5701766766159
Pris fra 269 krtil 637,19 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 368,19 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter
269 kr
Til butik
Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter billede

Produktinformation

Uarmeret klar plastfolie til underlag, dampspære, afdækning etc

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Varme
Farve: clear
Størrelse: 2x50m
EAN: 5701766766159
Varenr.: 881651500
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Afdækningsfolie, 0,07 mm x 2 x 50 m
308,49 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afdækningsplast, 0,07 mm x 2 x 50 meter
317 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter
575 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Plastikfolie 2 m x 50 m x 0,07 mm Falset
637,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS269 kr269 krKøb
2EL-GROSSISTEN308,49 kr308,49 krKøb
3CS MEGASTORE DK317 kr356 krKøb
4BilligVVS DK575 kr575 krKøb
5Hertels Boresko637,19 kr637,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter

PriceData har fulgt prisen på Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter i 160 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 348 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Plastik afdækningsfolie 0,07 mm, 2 x 50 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026269 kr39,49 kr (13%)
24. maj 2026308,49 kr
23. maj 2026309 kr
12. maj 2026308,49 kr7,49 kr (2%)
9. maj 2026301 kr28,8 kr (11%)
7. maj 2026272,2 kr28,8 kr (10%)
6. maj 2026301 kr28,8 kr (11%)
23. apr. 2026272,2 kr28,8 kr (10%)
22. apr. 2026301 kr28,8 kr (11%)
19. apr. 2026272,2 kr28,8 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret