Gå til hovedindhold

Coferro Cables Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm

Coferro CablesEludstyrEAN: 4011126177114
Pris fra 4 krtil 8,71 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 4,71 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Forskruning, polyamid, PG11, gr, IP68, 5-10 mm
Forskruning, polyamid, PG11, gr, IP68, 5-10 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK Elartikler Installationsmateriel Forskruningsmateriel Forskruninger
EAN: 4011126177114
Varenr.: 0913122473
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm
4,01 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Forskruning PG11 IP68 Ø5-11
8,71 kr
Til butik
Forskruning PG11 IP68 Ø5-11 billede

Produktinformation

Forskruning PG11 IP68 Ø5-11 er designet til sikker og pålidelig kabelindføring i elektriske installationer, hvor tæthed mod vand og støv er afgørende. Med sin IP68-klassificering sikrer den fuld beskyttelse mod indtrængning af vand under tryk og støv, hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forskruninger 1
EAN: 4011126177114
Varenr.: 15109079925062

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK4 kr4 krKøb
2vvsfittings.dk4,01 kr4,01 krKøb
3EL-NETSALG8,71 kr8,71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm

PriceData har fulgt prisen på Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 3,76 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 8,71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4 kr.

Den nuværende pris på 4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Wiska forskruning PG11 Plastik, Grå, RAL 7035, IP68, 5-10 mm, 9 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264 kr
2. jun. 20264,01 kr4,7 kr (54%)
1. jun. 20268,71 kr4,71 kr (118%)
27. maj 20264 kr
26. maj 20264,01 kr
23. maj 20264 kr4,71 kr (54%)
22. maj 20268,71 kr4,71 kr (118%)
8. maj 20264 kr
7. maj 20264,01 kr
30. apr. 20264 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret