Gå til hovedindhold

PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch

PLANETEAN: 4711605285179
Pris fra 5.345 krtil 5.419 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.261 kr 13. maj

Sammenlign priser på PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5345 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PLANET IGS-6325-8T4X Switch 12-porte Gigabit Ethernet
5.345 kr
Til butik
PLANET IGS-6325-8T4X Switch 12-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

PLANET IGS-6325-8T4X - Switch - L3 - Administreret - 8 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar - AC 24 V / DC 12 - 48 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: IGS-6325-8T4X
EAN: 4711605285179
Varenr.: 1000210331
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch
5.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.345 kr5.345 krKøb
2Proshop DK5.419 kr5.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch

PriceData har fulgt prisen på PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch i 120 dage. Laveste pris i perioden er 5.233 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 5.396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.311 kr.

Den nuværende pris på 5.345 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for PLANET IGS-6325-8T4X Industrial L3 8-Port 10/100/1000T + 4-Port 10G SFP+ Managed Ethernet Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20265.345 kr81 kr (2%)
28. maj 20265.264 kr24 kr (0%)
26. maj 20265.288 kr48 kr (1%)
25. maj 20265.336 kr24 kr (0%)
24. maj 20265.360 kr81 kr (2%)
22. maj 20265.279 kr48 kr (1%)
20. maj 20265.327 kr24 kr (0%)
18. maj 20265.351 kr81 kr (2%)
17. maj 20265.270 kr24 kr (0%)
16. maj 20265.294 kr24 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret