Gå til hovedindhold

Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W

PhilipsKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8720389033933
Pris fra 742 krtil 849 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 742 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 5000 HR2685 Stavblender 1.2kW
742 kr
Til butik
Philips Series 5000 HR2685 Stavblender 1.2kW billede

Produktinformation

Philips Series 5000 HR2685 - Stavblender - 1.2 kW

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HR2685/00
EAN: 8720389033933
Varenr.: 1002510120
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 5000 HR2685 - Stavblender - 1.2 kW
817 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W
817 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 5000-serien HR2685/00 stavblender - 1.200 W ProMix
-3%829 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 5000-serien HR2685/00 stavblender - 1.200 W ProMix
-3%849 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK742 kr742 krKøb
2CS MEGASTORE DK817 kr856 krKøb
3Proshop DK817 kr856 krKøb
4Boligcenter DK829 kr829 krKøb
5Vivas DK849 kr928 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W

PriceData har fulgt prisen på Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W i 172 dage. Laveste pris i perioden er 728 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 788 kr.

Den nuværende pris på 742 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Philips Stavblender Series 5000 HR2685 - hand blender - 1200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026742 kr1 kr (0%)
28. maj 2026743 kr22 kr (3%)
12. maj 2026765 kr2 kr (0%)
10. maj 2026767 kr1 kr (0%)
9. maj 2026768 kr3 kr (0%)
8. maj 2026765 kr2 kr (0%)
7. maj 2026763 kr1 kr (0%)
6. maj 2026764 kr74 kr (9%)
20. mar. 2026838 kr40 kr (5%)
15. mar. 2026878 kr51 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret