Gå til hovedindhold

Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W

PhilipsKøkkenmaskiner og blendereEAN: 8720389033902
Pris fra 512 krtil 659 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 510 kr 22. maj

Sammenlign priser på Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 512 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 5000 HR2683 Stavblender 1.2kW Sort
512 kr
Til butik
Philips Series 5000 HR2683 Stavblender 1.2kW Sort billede

Produktinformation

Philips Series 5000 HR2683 - Stavblender - 1.2 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HR2683/00
EAN: 8720389033902
Varenr.: 1001920201
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W
515 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 5000 HR2683 - Stavblender - 1.2 kW - sort
566 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Philips 5000-serien HR2683/00
-6%629 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Philips 5000-serien HR2683/00
-6%649 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 5000 HR2683 Stavblender 1.2kW Sort
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK512 kr512 krKøb
2Proshop DK515 kr554 krKøb
3CS MEGASTORE DK566 kr605 krKøb
4Boligcenter DK629 kr629 krKøb
5Vivas DK649 kr728 krKøb
6Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W

PriceData har fulgt prisen på Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W i 178 dage. Laveste pris i perioden er 510 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 691 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 567 kr.

Den nuværende pris på 512 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Philips Stavblender Series 5000 HR2683 - hand blender - black - 1200 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026512 kr1 kr (0%)
23. maj 2026511 kr1 kr (0%)
22. maj 2026510 kr1 kr (0%)
20. maj 2026511 kr13 kr (2%)
19. maj 2026524 kr7 kr (1%)
18. maj 2026531 kr4 kr (1%)
17. maj 2026535 kr12 kr (2%)
16. maj 2026547 kr4 kr (1%)
15. maj 2026551 kr2 kr (0%)
14. maj 2026549 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret