Gå til hovedindhold

Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8)

PhilipsMundplejeEAN: 8720689036467
Pris fra 294 krtil 419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 288 kr 19. maj

Sammenlign priser på Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 Ekstra tandbørstehoved 8 Sort
294 kr
Til butik
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 Ekstra tandbørstehoved 8 Sort billede

Produktinformation

Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX6068/88
EAN: 8720689036467
Varenr.: 1003332852
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare W2 Optimal White HX6068 - replacement brushhead - black
294 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8)
313 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - ekstra tandbørstehoveder, sort (8-pak)
-18%359 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - ekstra tandbørstehoveder, sort (8-pak)
-17%379 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 Ekstra tandbørstehoved 8 Sort
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK294 kr294 krKøb
2Proshop DK294 kr333 krKøb
3CS MEGASTORE DK313 kr352 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr448 krKøb
6Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8) i 168 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 352 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips Sonicare W2 Optimal White HX6068 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - sort (pakke med 8) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026294 kr4 kr (1%)
28. maj 2026290 kr4 kr (1%)
27. maj 2026294 kr6 kr (2%)
19. maj 2026288 kr1 kr (0%)
17. maj 2026289 kr1 kr (0%)
16. maj 2026288 kr1 kr (0%)
13. maj 2026289 kr6 kr (2%)
12. maj 2026295 kr6 kr (2%)
7. maj 2026289 kr4 kr (1%)
6. maj 2026293 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret