Gå til hovedindhold

Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

PhilipsTandbørsterEAN: 8720689036450
Pris fra 175 krtil 319 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160 kr 31. maj

Sammenlign priser på Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
175 kr
Til butik
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid billede

Produktinformation

Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX6064/87
EAN: 8720689036450
Varenr.: 1003329577
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)
187 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare Optimal White - 4 pcs
187 kr
Til butik
Philips Tandbørstehoveder Sonicare Optimal White - 4 pcs billede

Produktinformation

- Børstehovedet til strålende hvide tænder - Fjerner op til 100 % flere misfarvninger på en uge - Op til 7 gange mere plakfjernelse - Medium blød - Kompatibel med alle Philips Sonicare-håndtag (ikke kompatibel med Philips One-håndtag) - 70 % biobaseret plast Få et mere strålende smil med dette klinisk testede whitening-børstehoved fra Philips Sonicare. Se resultater efter blot en uge, samtidig med at du får den dejlige følelse af en helt ren mund. Det diamantformede børstehår er designet til at øge overfladekontakten og fjerne misfarvninger mere effektivt. Resultaterne taler for sig selv med op til 100 % mere pletfjerning på en uge². W2 Optimal White elektriske tandbørstehoveder er også meget effektive, når det gælder fjernelse af plak: med de tætpakkede børstehår fjerner dette børstehoved op til 7 gange mere plak end en manuel tandbørste. Dokumenteret Sonicare-teknologi: Philips Sonicare-tandbørsterne rengør skånsomt, men effektivt og plejer dine tænder og dit tandkød med op til 62.000 børstebevægelser. Dynamisk væskevirkning hjælper børstehårene med at rengøre ved at føre væsken dybt ind mellem tænderne og langs tandkødsranden. Alle Philips Sonicare-børstehoveder er omhyggeligt designet og klinisk testet for at opfylde de højeste standarder for kvalitet, sikkerhed og ydeevne. De er kompatible med alle Philips Sonicare elektriske tandbørster⁵. Tandlæger anbefaler, at du skifter børstehoved regelmæssigt. Derfor har Philips Sonicare-tandbørster BrushSync-teknologi. Den holder styr på, hvor ofte og hvor hårdt du børster, og minder dig om at skifte børstehoved, når det er tid til et nyt. Du ved også, hvornår du skal udskifte den, når de blå børstehår bliver hvide.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX6064/87
EAN: 8720689036450
Varenr.: 3359689
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips Sonicare W2 Optimal White tandbørstehoveder (4 pack, hvid)
187 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare W2 Optimal White Toothbrush Heads - HX6064/10 White 4 pieces
-12%245,47 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare Optimal White 4st HX6064/87
-14%249 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 Ekstra tandbørstehoved 4 Hvid
249 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare tandbørstehoveder, 4-pak, optimal hvidtning
-14%319 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK175 kr175 krKøb
2CS MEGASTORE DK187 kr226 krKøb
3Proshop DK187 kr226 krKøb
4Komplett DK187 kr187 krKøb
5NiceHair.dk245,47 kr245,47 krKøb
6Teknikproffset DK249 kr298 krKøb
7Ultrashop249 kr249 krKøb
8Estore DK319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) i 148 dage. Laveste pris i perioden er 160 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Philips Sonicare W2 Optimal White HX6064 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026175 kr3 kr (2%)
2. jun. 2026178 kr18 kr (11%)
31. maj 2026160 kr18 kr (10%)
29. maj 2026178 kr5 kr (3%)
28. maj 2026183 kr3 kr (2%)
27. maj 2026180 kr1 kr (1%)
26. maj 2026181 kr3 kr (2%)
23. maj 2026184 kr3 kr (2%)
19. maj 2026187 kr10 kr (6%)
18. maj 2026177 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret