Gå til hovedindhold

Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid

PhilipsFrituregryderEAN: 8720389022166
Pris fra 688 krtil 899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 688 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid
688 kr
Til butik
Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Airfryer
Farve: 3
Artikel nr.: HD9255/30
EAN: 8720389022166
Varenr.: 9735769
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Airfryer 5000 Series Connected HD9255/30
692 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer Airfryer 1.4kW Hvid
700 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Series 5000 Connected HD9255 airfryer 4,1 l - hvid
-31%809 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Series 5000 Connected HD9255 airfryer 4,1 l - hvid
-31%829 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer Airfryer 1.4kW Hvid
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK688 kr727 krKøb
2Proshop DK692 kr731 krKøb
3CompuMail DK700 kr700 krKøb
4Boligcenter DK809 kr809 krKøb
5Vivas DK829 kr898 krKøb
6Ultrashop899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 537 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 1.093 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 737 kr.

Den nuværende pris på 688 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Philips Series 5000 Connected HD9255 Airfryer - Varmluftsrister - 4.1 liter - 1.4 kW - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026688 kr11 kr (2%)
29. maj 2026699 kr13 kr (2%)
27. maj 2026712 kr6 kr (1%)
23. maj 2026706 kr1 kr (0%)
22. maj 2026705 kr1 kr (0%)
21. maj 2026704 kr1 kr (0%)
20. maj 2026705 kr1 kr (0%)
19. maj 2026706 kr6 kr (1%)
14. maj 2026700 kr6 kr (1%)
13. maj 2026706 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret