Gå til hovedindhold

Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv

PhilipsFrituregryderEAN: 8720389034770
Pris fra 599 krtil 818 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 219 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 584 kr 30. maj

Sammenlign priser på Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 2000 Series NA221 Airfryer 1.5kW Sort/ sølv
599 kr
Til butik
Philips 2000 Series NA221 Airfryer 1.5kW Sort/ sølv billede

Produktinformation

Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: NA221/00
EAN: 8720389034770
Varenr.: 1001918840
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 2000 Series NA221 - hot air fryer - black / silver
619 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv
646 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer Philips 2000 Series NA221 - 4,2 l - sort/sølv
-15%719 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer Philips 2000 Series NA221 - 4,2 l - sort/sølv
-15%739 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 2000 Series NA221 Airfryer 1.5kW Sort/ sølv
769 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 2000 Series NA221/00 airfryer, 4,2 l
818 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK599 kr599 krKøb
2Proshop DK619 kr658 krKøb
3CS MEGASTORE DK646 kr685 krKøb
4Boligcenter DK719 kr719 krKøb
5Vivas DK739 kr808 krKøb
6Ultrashop769 kr769 krKøb
7Teknikproffset DK818 kr887 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv

PriceData har fulgt prisen på Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv i 184 dage. Laveste pris i perioden er 584 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 628 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 605 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Philips 2000 Series NA221 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort/ sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026599 kr15 kr (3%)
30. maj 2026584 kr9 kr (2%)
29. maj 2026593 kr6 kr (1%)
28. maj 2026599 kr4 kr (1%)
27. maj 2026603 kr7 kr (1%)
26. maj 2026610 kr3 kr (0%)
23. maj 2026607 kr13 kr (2%)
22. maj 2026594 kr7 kr (1%)
21. maj 2026601 kr3 kr (1%)
20. maj 2026598 kr13 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret