Gå til hovedindhold

Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort

PhilipsFrituregryderEAN: 8720389033827
Pris fra 431 krtil 539 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 369 kr 29. maj

Sammenlign priser på Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 431 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 1000 Series NA120 Airfryer 1.5kW Sort
431 kr
Til butik
Philips 1000 Series NA120 Airfryer 1.5kW Sort billede

Produktinformation

Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: NA120/00
EAN: 8720389033827
Varenr.: 1002275518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 1000 Series NA120 - hot air fryer - black
434 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort
477 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer Philips 1000-serien NA120/00 4,2 l - 1.500 W - sort
-12%509 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer Philips 1000-serien NA120/00 4,2 l - 1.500 W - sort
-12%529 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 1000 Series NA120 Airfryer 1.5kW Sort
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK431 kr431 krKøb
2Proshop DK434 kr473 krKøb
3CS MEGASTORE DK477 kr516 krKøb
4Boligcenter DK509 kr509 krKøb
5Vivas DK529 kr608 krKøb
6Ultrashop539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 545 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 460 kr.

Den nuværende pris på 431 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Philips 1000 Series NA120 - Varmluftsrister - 4.2 liter - 1.5 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026431 kr62 kr (17%)
29. maj 2026369 kr40 kr (10%)
28. maj 2026409 kr40 kr (11%)
9. maj 2026369 kr40 kr (10%)
6. maj 2026409 kr20 kr (5%)
20. mar. 2026429 kr24 kr (5%)
14. mar. 2026453 kr4 kr (1%)
13. mar. 2026449 kr4 kr (1%)
11. mar. 2026453 kr4 kr (1%)
10. mar. 2026449 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret