Gå til hovedindhold

Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid

PhilipsKøkkenudstyrEAN: 8710103988953
Pris fra 606 krtil 719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 513 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 606 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 3000 HD4713 Multifunktionelt kogeapparat 1.067kW Hvid
606 kr
Til butik
Philips Series 3000 HD4713 Multifunktionelt kogeapparat 1.067kW Hvid billede

Produktinformation

Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HD4713/40
EAN: 8710103988953
Varenr.: 1000806915
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 HD4713 - multi cooker - white
606 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid
610 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Series 3000 HD4713 multifunktionelt kogeapparat 5 l - hvid
-31%679 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Series 3000 HD4713 multifunktionelt kogeapparat 5 l - hvid
-31%699 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 3000 HD4713 Multifunktionelt kogeapparat 1.067kW Hvid
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK606 kr606 krKøb
2Proshop DK606 kr645 krKøb
3CS MEGASTORE DK610 kr649 krKøb
4Boligcenter DK679 kr679 krKøb
5Vivas DK699 kr768 krKøb
6Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 513 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 1.604 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 844 kr.

Den nuværende pris på 606 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Philips Series 3000 HD4713 - Multifunktionelt kogeapparat - 5 liter - 1.067 kW - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026606 kr3 kr (0%)
28. maj 2026609 kr1 kr (0%)
27. maj 2026610 kr4 kr (1%)
26. maj 2026614 kr4 kr (1%)
25. maj 2026618 kr4 kr (1%)
24. maj 2026622 kr6 kr (1%)
23. maj 2026628 kr37 kr (6%)
21. maj 2026591 kr15 kr (2%)
20. maj 2026606 kr1 kr (0%)
19. maj 2026605 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret