Gå til hovedindhold

Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort

PhilipsEspressomaskinerEAN: 8710103877431
Pris fra 2.026 krtil 2.699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 673 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.853 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2026 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 2200 EP2220 Automatisk kaffemaskine Mat sort
2.026 kr
Til butik
Philips Series 2200 EP2220 Automatisk kaffemaskine Mat sort billede

Produktinformation

Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: EP2220/10
EAN: 8710103877431
Varenr.: 994799992
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort
2.037 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Series EP 2200/10
2.104 kr
Til butik
Philips Series EP 2200/10 billede

Produktinformation

Automatisk kaffemaskine med capuccinatore, 15 bar, mat sort Nyd den lækre smag af kaffe og duften af ​​friske bønner takket være det intelligente brygningssystem. Med mælkeskummeren kan du forberede en fløjsblød cremet cappuccino eller en latte macciato.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Kaffe og Espresso
Artikel nr.: EP2220/10
EAN: 8710103877431
Varenr.: 2776941
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine Philips Series 2200 EP2220 - automatisk, mat sort
-12%2.199 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine Philips Series 2200 EP2220 - automatisk, mat sort
-12%2.219 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 2200 EP2220 Automatisk kaffemaskine Mat sort
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.026 kr2.026 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.037 kr2.037 krKøb
3Proshop DK2.104 kr2.104 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
6Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.835 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.110 kr.

Den nuværende pris på 2.026 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Philips Series 2200 EP2220 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.026 kr11 kr (1%)
1. jun. 20262.037 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.038 kr65 kr (3%)
30. maj 20262.103 kr47 kr (2%)
27. maj 20262.056 kr56 kr (3%)
25. maj 20262.000 kr38 kr (2%)
23. maj 20261.962 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.959 kr26 kr (1%)
21. maj 20261.985 kr15 kr (1%)
20. maj 20261.970 kr147 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret