Gå til hovedindhold

Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black

PhilipsEspressomaskinerEAN: 8720389032318
Pris fra 4.592 krtil 5.669 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.077 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.207 kr 22. maj

Sammenlign priser på Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4592 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 5500 series EP5541 Automatisk kaffemaskine Sort
4.592 kr
Til butik
Philips 5500 series EP5541 Automatisk kaffemaskine Sort billede

Produktinformation

Philips 5500 series EP5541 - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: EP5541/50
EAN: 8720389032318
Varenr.: 1002923356
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black
4.789 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips Fuldautomatisk espressomaskine 5500 Series LatteGo
4.789 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 5500 series EP5541 Automatisk kaffemaskine Sort
5.669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.592 kr4.592 krKøb
2Proshop DK4.789 kr4.789 krKøb
3Komplett DK4.789 kr4.789 krKøb
4Ultrashop5.669 kr5.669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black

PriceData har fulgt prisen på Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black i 177 dage. Laveste pris i perioden er 4.207 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 5.414 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.634 kr.

Den nuværende pris på 4.592 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Philips 5500 series EP5541 - automatic coffee machine with milk frother - 15 bar - glossy black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20264.592 kr112 kr (3%)
26. maj 20264.480 kr270 kr (6%)
25. maj 20264.210 kr1 kr (0%)
23. maj 20264.209 kr2 kr (0%)
22. maj 20264.207 kr2 kr (0%)
20. maj 20264.209 kr64 kr (1%)
18. maj 20264.273 kr1 kr (0%)
10. maj 20264.272 kr23 kr (1%)
9. maj 20264.249 kr12 kr (0%)
8. maj 20264.237 kr15 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret