Gå til hovedindhold

Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome

PhilipsEspressomaskinerEAN: 8720389027673
Pris fra 3.503 krtil 3.919 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 416 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.354 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3503 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 3300 Ep3347 Fuldautomatisk Espressomaskine
3.503 kr
Til butik
Philips Series 3300 Ep3347 Fuldautomatisk Espressomaskine billede

Produktinformation

Philips Series 3300 Ep3347 Fuldautomatisk Espressomaskine - 1.8 L - 230 W

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: EP3347/90
EAN: 8720389027673
Varenr.: 1001779243
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3300 series EP3347 - Automatisk kaffemaskine med capuccinatore - 15 bar - sort/krom
3.552 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 3300 Series EP3347/90 - kaffemaskin
3.759 kr
Til butik
Philips 3300 Series EP3347/90 - kaffemaskin billede

Produktinformation

Med Philips helt automatiserade espressomaskin EP3347/90 kan du enkelt göra kaféklassa kaffedrycker med färska malda bönor och färsk mjölk hemma - espresso, kaffe, americano, latte macchiato, cappuccino och iskaffe kan enkelt tillagas med bara en knapptryckning. Du kan enkelt välja din favoritkaffe från maskinens ikonbaserade, intuitiva pekskärm, och maskinens unika LatteGo mjölksystem ger kaffedrycken en slät, perfekt tempererad mjölkskum. Så njut av en läcker kaffedryck gjord med färskmalda bönor hemma varje dag. Denna automatiska Philips-espressomaskin gör kaffedrycken direkt i koppen, så att du undviker onödig rengöring. Välj det kaffe du vill ha från sex olika alternativ och justera kaffemängd, styrka och mängd mjölkskum från den intuitiva pekskärmen. Njut sedan av kaféklassat kaffe, vare sig det är en stark espresso, ett fluffigt latte macchiato eller en uppfriskande iskaffe. Denna espressomaskin har en 12-stegs, hållbar och helt keramisk kaffekvarn, vilket gör att du kan njuta av minst 20 000 koppar av fräsch, god kaffe. Kvarnen maler kaffebönorna till ett fint eller grovt pulver efter ditt tycke och tack vare den aromtäta locket i maskinen håller sig kaffebönorna färska länge. Espressomaskinen har också det unika LatteGo mjölksystemet, som är mycket enkel att rengöra eftersom det bara består av två delar. LatteGo mjölksystemet har inga rör eller dolda delar, så det kan rengöras på bara 15 sekunder under rinnande vatten, och det tål också maskindisk. Enheten har en helt avtagbar och enkel att rengöra filterenhet, vilket vi rekommenderar att man gör regelbundet, till exempel under rinnande vatten. Enheten AquaClean-filter förhindrar att maskinen kalkar igen och ser till att ditt kaffe alltid är tillagat med rent och friskt vatten. Byt AquaClean-filtret enligt instruktionerna. På det sättet kan du njuta av upp till 5 000 koppar kaffe utan avkalkning. Försäljningsförpackningen innehåller förutom enheten också en kaffemått, ett testverktyg för mätning av vattenhårdhet, ett AquaClean-filter och smörjmedel för maskinvård. Teknisk information: Kabellängd: 100 cm, Mjölkkannans kapacitet: 0,26 l, Avfallshållarens kapacitet: 12 portioner, Vattentankens kapacitet: 1,8 l, Kaffebönbehållarens kapacitet: 275 g, Justerbar piphöjd: 85-145 mm, Produktmått: 246x371x433 mm, Produktvikt: 8 kg, Avfallshållare: Används framifrån, Vattentank: Används framifrån, Drycker: espresso, kaffe, americano, latte macchiato, cappuccino och iskaffe, Filtertyp: AquaClean, Tryckpump: 15 bar, Färg och ytbehandling: silver, svart, Behandling av mjölk: LatteGo-system.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Espressomaskiner
EAN: 8720389027673
Varenr.: C57798
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome
3.778 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 3300 Series LatteGo Fuldautomatisk espressomaskine
3.778 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Fuldautomatisk espressomaskine Philips Series 3300 EP3347 - 1,8 l, 15 bar
-13%3.899 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Fuldautomatisk espressomaskine Philips Series 3300 EP3347 - 1,8 l, 15 bar
-13%3.919 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.503 kr3.503 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.552 kr3.552 krKøb
3Teknikproffset DK3.759 kr3.838 krKøb
4Proshop DK3.778 kr3.778 krKøb
5Komplett DK3.778 kr3.778 krKøb
6Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
7Vivas DK3.919 kr3.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome

PriceData har fulgt prisen på Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.264 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 4.411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.688 kr.

Den nuværende pris på 3.503 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Philips 3300 series EP3347 - automatic coffee machine with cappuccinatore - 15 bar - black/chrome de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.503 kr1 kr (0%)
15. maj 20263.504 kr134 kr (4%)
14. maj 20263.638 kr48 kr (1%)
13. maj 20263.686 kr11 kr (0%)
8. maj 20263.675 kr2 kr (0%)
7. maj 20263.677 kr11 kr (0%)
6. maj 20263.688 kr185 kr (5%)
27. apr. 20263.503 kr149 kr (4%)
22. apr. 20263.354 kr149 kr (4%)
21. apr. 20263.503 kr185 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret