Gå til hovedindhold

Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581778620
Pris fra 13.094 krtil 14.229 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.135 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.558 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13094 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Q-Line 86BDL3511Q 86" 4K UHD (2160p)
13.094 kr
Til butik
Philips Q-Line 86BDL3511Q 86" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Philips 86BDL3511Q - 86" Diagonal klasse (85.6" til at se) - Q-Line LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 86BDL3511Q/00
EAN: 8712581778620
Varenr.: 1000261426
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels
13.499 kr
Til butik
Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels billede

Produktinformation

Betjen, overvåg og vedligehold med CMND & Control FailOver sikrer, at indhold altid afspilles Planlæg, hvad du vil, når du vil, med SmartPlayer Indbygget medieafspiller - nemt at planlægge USB-indhold

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Digital skiltning
Artikel nr.: 86BDL3511Q/00
EAN: 8712581778620
Varenr.: 5011358261
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 86" Q-Line 18/7, 4K UHD,
14.229 kr
Til butik
Philips 86" Q-Line 18/7, 4K UHD, billede

Produktinformation

Philips 86 Q-Line 187 4K UHD Oplev enestående billedkvalitet og imponerende detaljer med Philips 86 Q-Line 187 4K UHD. Med et varenummer fra producenten: 86BDL3511Q/00, er denne skærm designet til at levere en fantastisk visuel oplevelse. Den store 86-tom...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Forside
EAN: 8712581778620
Varenr.: 24626

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK13.094 kr13.094 krKøb
2Dustin DK13.499 kr13.997,75 krKøb
3Ultrashop14.229 kr14.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels

PriceData har fulgt prisen på Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels i 143 dage. Laveste pris i perioden er 12.124 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 14.494 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.388 kr.

Den nuværende pris på 13.094 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Philips Q-line 86bdl3511q 18/7 86 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202613.094 kr14 kr (0%)
29. maj 202613.108 kr1 kr (0%)
25. maj 202613.107 kr20 kr (0%)
24. maj 202613.127 kr9 kr (0%)
23. maj 202613.118 kr1.111 kr (8%)
20. maj 202614.229 kr980 kr (7%)
19. maj 202613.249 kr125 kr (1%)
12. maj 202613.374 kr125 kr (1%)
9. maj 202613.499 kr125 kr (1%)
30. apr. 202613.374 kr125 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret