Gå til hovedindhold

Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581778613
Pris fra 9.532 krtil 10.435 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 903 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.297 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9532 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 75BDL3511Q 75" Digital skiltning 3840 x 2160
9.532 kr
Til butik
Philips 75BDL3511Q 75" Digital skiltning 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Philips 75BDL3511Q - 75" Diagonal klasse (74.5" til at se) - Q-Line LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 75BDL3511Q/00
EAN: 8712581778613
Varenr.: 1000261425
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Q-line 75bdl3511q 18/7 75 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels
9.548 kr
Til butik
Philips Q-line 75bdl3511q 18/7 75 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels billede

Produktinformation

Betjen, overvåg og vedligehold med CMND & Control FailOver sikrer, at indhold altid afspilles Planlæg, hvad du vil, når du vil, med SmartPlayer Indbygget medieafspiller - nemt at planlægge USB-indhold

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Digital skiltning
Artikel nr.: 75BDL3511Q/00
EAN: 8712581778613
Varenr.: 5011358260
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 75" Q-Line 18/7, 4K UHD,
10.339 kr
Til butik
Philips 75" Q-Line 18/7, 4K UHD, billede

Produktinformation

Philips 75 Q-Line 187 4K UHD (75BDL3511Q/00) er en imponerende storskærm designet til at levere klare, levende billeder i fantastisk 4K UHD-opløsning. Med en 75-tommer skærm, er denne model ideel til ethvert kommercielt miljø, hvor præsentation og effekti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Forside
EAN: 8712581778613
Varenr.: 24642
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
10.435 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.532 kr9.532 krKøb
2Dustin DK9.548 kr9.634,25 krKøb
3Ultrashop10.339 kr10.339 krKøb
4Proshop DK10.435 kr10.435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 182 dage. Laveste pris i perioden er 9.142 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 11.840 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.782 kr.

Den nuværende pris på 9.532 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Philips 75BDL3511Q Q-Line - 75" Class (74.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20269.532 kr13 kr (0%)
24. maj 20269.545 kr6 kr (0%)
23. maj 20269.539 kr9 kr (0%)
22. maj 20269.548 kr19 kr (0%)
20. maj 20269.529 kr30 kr (0%)
19. maj 20269.499 kr24 kr (0%)
18. maj 20269.523 kr1 kr (0%)
17. maj 20269.524 kr1 kr (0%)
15. maj 20269.523 kr1 kr (0%)
14. maj 20269.524 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret