Gå til hovedindhold

Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PhilipsComputer – tilbehørEAN: 8712581778576
Pris fra 3.740 krtil 4.269 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 529 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3740 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Q-Line 43BDL3511Q 43" 4K UHD (2160p)
3.740 kr
Til butik
Philips Q-Line 43BDL3511Q 43" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Philips 43BDL3511Q - 43" Diagonal klasse (42.5" til at se) - Q-Line LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 43BDL3511Q/00
EAN: 8712581778576
Varenr.: 1000261421
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Q-line 43bdl3511q 18/7 43 tommer Ips 400cd/m² 3840 × 2160pixels
3.764 kr
Til butik
Philips Q-line 43bdl3511q 18/7 43 tommer Ips 400cd/m² 3840 × 2160pixels billede

Produktinformation

4K IPS-panel med 400 cd/m² og 1,07 milliarder farver for naturtro billeder 178° betragtningsvinkel, 18/7 drift og 50.000 timers MTBF med 3 års garanti CMND & Control lader IT styre indgange og overvåge skærme via LAN FailOver skifter automatisk input, så skærmene fortsætter med at vise indhold, hvis en kilde svigter SmartPlayer til USB-planlægning og indbyggede 20 W højttalere afspiller indhold uden en PC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Digital skiltning
Artikel nr.: 43BDL3511Q/00
EAN: 8712581778576
Varenr.: 5011358256
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
4.140 kr
Til butik
Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

LED-bagbelysning LCD-fladskærm til digital signage leverer 43" klasse Ultra HD 4K (3840 x 2160) billeder med IPS-teknologi, HDMI-tilslutning og indbyggede højttalere. Philips 43BDL3511Q Q-Line er designet til kommerciel digital signage med en 42.5" synlig 16:9-skærm, LAN-tilslutning og understøttelse af stående, liggende og Tile Mode installationer. 4K UHD (2160p) opløsning: 3840 x 2160 IPS-panel med 178°/178° betragtningsvinkler 400 cd/m² lysstyrke og 1200:1 kontrastforhold 2 x HDMI, DVI-I og 2 x USB 2.0 CMND-administration og FailOver kommercielle funktioner Integreret 2-højttaler lydsystem (20 W samlet) Bygget til at holde indhold klart og ensartet passer den til professionelle signage-opsætninger, hvor pålidelig 4K-afspilning og fleksibel montering er vigtig.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 43BDL3511Q/00
EAN: 8712581778576
Varenr.: 3070722
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 43" Q-Line 18/7, 4K UHD,
4.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.740 kr3.740 krKøb
2Dustin DK3.764 kr3.850,25 krKøb
3Proshop DK4.140 kr4.140 krKøb
4Ultrashop4.269 kr4.269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.740 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 4.778 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.930 kr.

Den nuværende pris på 3.740 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Philips 43BDL3511Q Q-Line - 43" Class (42.5" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.740 kr4 kr (0%)
29. maj 20263.744 kr1 kr (0%)
28. maj 20263.743 kr21 kr (1%)
25. maj 20263.764 kr2 kr (0%)
24. maj 20263.762 kr2 kr (0%)
23. maj 20263.760 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.755 kr7 kr (0%)
20. maj 20263.748 kr5 kr (0%)
18. maj 20263.753 kr1 kr (0%)
17. maj 20263.754 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret