Gå til hovedindhold

Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn

PhilipsVand- og støvsugereEAN: 8710103810483
Pris fra 1.618 krtil 2.229 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 611 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.490 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1618 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips PowerPro Expert FC9744 Støvsuger 2liter Opalgrøn
1.618 kr
Til butik
Philips PowerPro Expert FC9744 Støvsuger 2liter Opalgrøn billede

Produktinformation

Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: FC9744/09
EAN: 8710103810483
Varenr.: 992779963
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Støvsuger PowerPro Expert FC9744/09
1.652 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn
1.669 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips PowerPro Expert FC9744 Støvsuger Beholder 2liter Opalgrøn
1.739 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips PowerPro Expert FC9744 poseløs støvsuger 2 l - opalgrøn
-25%1.799 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips PowerPro Expert FC9744 poseløs støvsuger 2 l - opalgrøn
-25%1.819 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips PowerPro Expert FC9744 Støvsuger 2liter Opalgrøn
2.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.618 kr1.618 krKøb
2Proshop DK1.652 kr1.652 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.669 kr1.669 krKøb
4Teknikproffset DK1.739 kr1.818 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
7Ultrashop2.229 kr2.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn

PriceData har fulgt prisen på Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.490 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.889 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.614 kr.

Den nuværende pris på 1.618 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Philips PowerPro Expert FC9744 - Støvsuger - beholder - uden pose - opalgrøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.618 kr22 kr (1%)
29. maj 20261.596 kr8 kr (0%)
28. maj 20261.604 kr23 kr (1%)
27. maj 20261.627 kr71 kr (5%)
26. maj 20261.556 kr41 kr (3%)
13. maj 20261.515 kr33 kr (2%)
11. maj 20261.548 kr32 kr (2%)
29. apr. 20261.580 kr9 kr (1%)
23. apr. 20261.571 kr2 kr (0%)
21. apr. 20261.569 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret