Gå til hovedindhold

Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla

PhilipsVand- og støvsugereEAN: 8710103796312
Pris fra 882 krtil 1.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 537 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 732 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 882 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla
882 kr
Til butik
Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Ledningsfrie Støvsugere
Farve: 4
Artikel nr.: FC9333/ 09
EAN: 8710103796312
Varenr.: 4714026
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips PowerPro Compact FC9333 Støvsuger 1.5liter Magisk lilla
883 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger Philips PowerPro Compact FC9333 uden pose - magisk lilla, 1,5 l
-23%959 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Støvsuger Philips PowerPro Compact FC9333 uden pose - magisk lilla, 1,5 l billede

Produktinformation

Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lillaGenereltAirflow: 27.8 l/sFarve: Magisk lillaFiltertype: Allergi filterProdukttype: StøvsugerRengøringsmetode: TørRensertype: BeholderSærlige egenskaber: Vaskbart filterStøvkapacitet: 1.5 literStøvopsamling: Uden poseStøvsugertype: Generel brugSugetryk: 16.8 kPaDiverseInkluderet tilbehør: Støvkostredskab til fugermundstykke til hårdt gulvTriActive-dyseLydtryksniveau (SPL): 79 dBOperationsradius: 9 m.Overensstemmelsesstandarder: Directive 665/2013/UESlangemateriale: MetalKraftEnergiforbrug om året: 25 kWtLedningslængde: 6 mStrømtype: ElnetVurderet inputstrøm: 650 WMål og vægtBredde: 41 cmDybde: 28.1 cmHøjde: 24.7 cmVægt: 4.5 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 52.5 cmDybde (forsendelse): 32 cmHøjde (forsendelse): 31.5 cmProducentgarantiGaranti: 2 årBæredygtighedsoplys...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Gulvstøvsugere
Vægt: 7.7g
EAN: 8710103796312
Varenr.: 1808625
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger Philips PowerPro Compact FC9333 uden pose - magisk lilla, 1,5 l
-23%979 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Støvsuger FC9333/09 PowerPro Compact
1.011 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips PowerPro Compact FC9333 Støvsuger 1.5liter Magisk lilla
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK882 kr921 krKøb
2CompuMail DK883 kr883 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.048 krKøb
5Proshop DK1.011 kr1.011 krKøb
6Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla

PriceData har fulgt prisen på Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla i 158 dage. Laveste pris i perioden er 725 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 1.471 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 933 kr.

Den nuværende pris på 882 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Philips PowerPro Compact FC9333 - Støvsuger - beholder - uden pose - magisk lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026882 kr1 kr (0%)
30. maj 2026883 kr11 kr (1%)
29. maj 2026872 kr17 kr (2%)
28. maj 2026889 kr22 kr (3%)
27. maj 2026867 kr6 kr (1%)
26. maj 2026861 kr4 kr (0%)
25. maj 2026865 kr24 kr (3%)
24. maj 2026889 kr31 kr (3%)
22. maj 2026920 kr36 kr (4%)
20. maj 2026884 kr23 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret