Gå til hovedindhold

Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A

PhilipsPersonlig plejeEAN: 8710103993827
Pris fra 427 krtil 1.039 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 612 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 427 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips SHAVER Series 5000 S5466 Barbermaskine Sort Blå
427 kr
Til butik
Philips SHAVER Series 5000 S5466 Barbermaskine Sort Blå billede

Produktinformation

Philips SHAVER Series 5000 S5466 - Shaver - trådløs - mørk royal blå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: S5466/17
EAN: 8710103993827
Varenr.: 1000406940
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000
430 kr
Til butik
Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 billede

Produktinformation

Shaver, trådløs, , oplad i 5 min og få strøm til 1 fuld barbering, op til 50 min batteritid, SmartClick, våd & tør barbering, avanceret display, easy grip, ComfortTech skær, 360° konturhoveder, mørk royal blå Nem barbering, ren og behagelig. Philips Shaver Series 5000 gør din morgenrutine behagelig. Shaveren er intuitiv at bruge takket være det fuldt fleksible hoved og det ergonomiske greb. Den kan nemt og hurtigt rengøres ved at åbne den med et enkelt tryk.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskine
Artikel nr.: S5466/17
EAN: 8710103993827
Varenr.: 3041110
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Barbermaskine Philips Serie 5000 S5466/17
435 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Rakapparat S5466/17
-46%498 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Barbermaskine Philips Series 5000 S5466 - mørk kongeblå
-9%519 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Shaver Series 5000 Electric Shaver
-27%532 kr
Før 730 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Barbermaskine Philips Series 5000 S5466 - mørk kongeblå
-8%539 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips SHAVER Series 5000 S5466 Barbermaskine Sort Blå
559 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Shaver S5466/17
599 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A
859 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbermaskine S5466/17
-13%1.039 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK427 kr427 krKøb
2Proshop DK430 kr469 krKøb
3CS MEGASTORE DK435 kr474 krKøb
4Teknikproffset DK498 kr547 krKøb
5Boligcenter DK519 kr519 krKøb
6Cocopanda DK532 kr532 krKøb
7Vivas DK539 kr608 krKøb
8Ultrashop559 kr559 krKøb
9Kai Berntsen ApS599 kr599 krKøb
10InkClub DK859 kr859 krKøb
11Estore DK1.039 kr1.039 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 474 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 456 kr.

Den nuværende pris på 427 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 70 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Philips Philips Series 5000 Barbermaskine 8710103993827 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026427 kr3 kr (1%)
29. maj 2026430 kr3 kr (1%)
20. maj 2026427 kr2 kr (0%)
19. maj 2026429 kr7 kr (2%)
14. maj 2026436 kr3 kr (1%)
13. maj 2026439 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026443 kr2 kr (0%)
14. mar. 2026445 kr1 kr (0%)
11. mar. 2026446 kr14 kr (3%)
10. mar. 2026460 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret