Gå til hovedindhold

Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green

PhilipsPersonlig plejeEAN: 8720689007849
Pris fra 884,55 krtil 1.869 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 984,45 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 840,4 kr 24. maj

Sammenlign priser på Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 884.55 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips SHAVER Series 5000 S5884 - Shaver - trådløs - mørkegrøn
884,55 kr
Til butik
Philips SHAVER Series 5000 S5884 - Shaver - trådløs - mørkegrøn billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskiner
Farve: 1
Artikel nr.: S5884/69
EAN: 8720689007849
Varenr.: 10276039
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Shaver S5884/69 Special Edition
1.099 kr
Til butik
Philips Shaver S5884/69 Special Edition billede

Produktinformation

Shaveren er udstyret med avanceret SkinIQ-teknologi, så den registrerer og tilpasser sig hårtætheden SteelPrecision-skær USB-A-opladning 7 års motor- og batterilevetid Fleksible 360-D-hoveder Pop up præcisionstrimmer Vå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Barbermaskiner
EAN: 8720689007849
Varenr.: 8720689007849
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips Shaver S5884/69 Special Edition
1.099 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green
1.195 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Rakapparat S5884/69
-10%1.415 kr
Før 1.579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips - Barbermaskine - Series 5000 - S5884/69
1.469,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Barbermaskine S5884/69
-13%1.869 kr
Før 2.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK884,55 kr923,55 krKøb
2Kai Berntsen ApS1.099 kr1.099 krKøb
3HvidevareShoppen.dk1.099 kr1.099 krKøb
4Proshop DK1.195 kr1.195 krKøb
5Teknikproffset DK1.415 kr1.474 krKøb
6Gucca.dk1.469,95 kr1.469,95 krKøb
7Estore DK1.869 kr1.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green

PriceData har fulgt prisen på Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green i 178 dage. Laveste pris i perioden er 840,4 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 925 kr.

Den nuværende pris på 884,55 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Philips Barbermaskine SHAVER Series 5000 S5884 - shaver - dark green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026884,55 kr44,15 kr (5%)
24. maj 2026840,4 kr44,15 kr (5%)
23. maj 2026884,55 kr44,15 kr (5%)
19. maj 2026840,4 kr118,6 kr (12%)
25. apr. 2026959 kr31 kr (3%)
7. apr. 2026928 kr24 kr (3%)
26. mar. 2026904 kr22 kr (2%)
19. mar. 2026882 kr22 kr (2%)
17. mar. 2026904 kr24 kr (3%)
25. feb. 2026928 kr51 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret