Gå til hovedindhold

PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære

PhilipsLamperEAN: 8718696164709
Pris fra 275 krtil 373 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 247 kr 3. mar.

Sammenlign priser på PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
275 kr
Til butik
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid billede

Produktinformation

Tilføj et fokuseret lys med den fleksible Philips Paisley spotlampe Philips Paisley myLiving spotlampe med 3 spots, lyser dine daglige rutiner op med effektiv belysning. Serien er kendt for sine elegante og tidløse silhuetter, der passer godt ind i det mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
EAN: 8718696164709
Varenr.: 2042901136
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Paisley spotskinne, 3xGU10, hvid
275 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære
288 kr
Til butik
PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære billede

Produktinformation

Philips myLiving Contemporary er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. Farve White Material Metal Volt 220-240 Ampere (mA) / Udskæringsstørrelse (mm) / IP klassificering IP20 Fj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Påbygningsspot
EAN: 8718696164709
Varenr.: 15845349130575
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære
288 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
309 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
309 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
359 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
369 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 3xNW - 8718696164709
373 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl275 kr275 krKøb
2Proshop DK275 kr314 krKøb
3EL-GROSSISTEN288 kr288 krKøb
4EL-NETSALG288 kr288 krKøb
5LampeGuru.dk309 kr309 krKøb
6LavprisVVS309 kr309 krKøb
7Greenline359 kr359 krKøb
8BilligVVS DK369 kr369 krKøb
9Homeshop DK373 kr373 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære

PriceData har fulgt prisen på PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære i 181 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 284 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for PHILIPS Paisley lofts-/vægspot Max 3x5,5W LED GU10 Hvid u/pære de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026275 kr1 kr (0%)
28. maj 2026274 kr1 kr (0%)
20. maj 2026275 kr1 kr (0%)
11. maj 2026276 kr1 kr (0%)
3. maj 2026277 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026278 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026279 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026280 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026281 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026279 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret