Gå til hovedindhold

Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624

PhilipsLamperEAN: 8718696164624
Pris fra 127 krtil 172 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
127 kr
Til butik
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid billede

Produktinformation

Tilføj et fokuseret lys med den fleksible Philips Paisley spotlampe Philips Paisley myLiving spotlampe, lyser dine daglige rutiner op med effektiv belysning. Serien er kendt for sine elegante og tidløse silhuetter, der passer godt ind i det moderne hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
EAN: 8718696164624
Varenr.: 2042901165
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Paisley Single Spot, GU10, hvid
127 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
129 kr
Til butik
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lampetyper
Farve: white
EAN: 8718696164624
Varenr.: 2042901165
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
129 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PAISLEY single spot white 1xNW
133 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
155 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
159 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624
172 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl127 kr127 krKøb
2Proshop DK127 kr166 krKøb
3LampeGuru.dk129 kr129 krKøb
4LavprisVVS129 kr129 krKøb
5EL-NETSALG133 kr133 krKøb
6BilligVVS DK155 kr155 krKøb
7Greenline159 kr159 krKøb
8Homeshop DK172 kr172 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624 i 114 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 133 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips myLiving PAISLEY single spot Hvid 1xNW - 8718696164624 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026127 kr3 kr (2%)
28. maj 2026124 kr6 kr (5%)
20. maj 2026118 kr1 kr (1%)
11. maj 2026119 kr1 kr (1%)
3. maj 2026120 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026121 kr8 kr (6%)
22. apr. 2026129 kr14 kr (12%)
31. mar. 2026115 kr4 kr (4%)
16. mar. 2026111 kr8 kr (8%)
28. feb. 2026103 kr12 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret