Gå til hovedindhold

Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662

PhilipsLamperEAN: 8718696164662
Pris fra 181 krtil 355 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 20. maj

Sammenlign priser på Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Paisley spotskinne, 2xGU10, hvid
181 kr
Til butik
Philips Paisley spotskinne, 2xGU10, hvid billede

Produktinformation

Philips myLiving Paisley lofts-/vægspot x 2

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 915005529501
EAN: 8718696164662
Varenr.: 2889697
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
215 kr
Til butik
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid billede

Produktinformation

Tilføj et fokuseret lys med den fleksible Philips Paisley spotlampe Philips Paisley myLiving spotlampe med 2 spots, lyser dine daglige rutiner op med effektiv belysning. Serien er kendt for sine elegante og tidløse silhuetter, der passer godt ind i det mo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 240x118x92 mm
EAN: 8718696164662
Varenr.: 2042901123
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PAISLEY bar/tube white 2xNW
225 kr
Til butik
PAISLEY bar/tube white 2xNW billede

Produktinformation

Philips myLiving Contemporary er en serie af spots med elegante silhuetter og lys af høj kvalitet, der passer til nutidens smag, trends og livsstil. Farve White Material Metal Volt 220-240 Ampere (mA) / Udskæringsstørrelse (mm) / IP klassificering IP20 Fj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Påbygningsspot
EAN: 8718696164662
Varenr.: 15845383176527
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
PAISLEY bar/tube white 2xNW
225 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
229 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662
291 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
345 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
345 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myLiving Paisley spotlampe, hvid
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK181 kr220 krKøb
2LavprisEl215 kr215 krKøb
3EL-GROSSISTEN225 kr225 krKøb
4EL-NETSALG225 kr225 krKøb
5Greenline229 kr229 krKøb
6Homeshop DK291 kr291 krKøb
7BilligVVS DK345 kr345 krKøb
8LampeGuru.dk345 kr345 krKøb
9LavprisVVS355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662

PriceData har fulgt prisen på Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662 i 134 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Philips myLiving PAISLEY bar/tube Hvid 2xNW - 8718696164662 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026181 kr52 kr (40%)
20. maj 2026129 kr1 kr (1%)
18. maj 2026130 kr1 kr (1%)
17. maj 2026131 kr1 kr (1%)
16. maj 2026132 kr1 kr (1%)
15. maj 2026133 kr2 kr (1%)
13. maj 2026135 kr1 kr (1%)
12. maj 2026136 kr1 kr (1%)
11. maj 2026137 kr1 kr (1%)
10. maj 2026138 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret