Gå til hovedindhold

Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922

PhilipsEludstyrEAN: 8718696125922
Pris fra 275 krtil 457 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myGarden Calgary udendørs væglampe med sensor
275 kr
Til butik
Philips myGarden Calgary udendørs væglampe med sensor billede

Produktinformation

Philips myGarden udendørs væglampe med sensor myGarden Calgary væglampe føjer det perfekte look til dit udendørsareal. Væglampen kommer i børstet, rustfrit stål og med og med bevægelsessensor og IP44 godkendt.Obs! Ledning medfølger ikke

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Udendørslamper
Farve: steel
EAN: 8718696125922
Varenr.: 2043100127
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Calgary wall lantern inox 1x3.5W 230V IR (sensor)
275 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Calgary wall lantern inox 1x3.5W 230V IR (sensor)
288 kr
Til butik
Calgary wall lantern inox 1x3.5W 230V IR (sensor) billede

Produktinformation

Den cylindriske Philips Calgary-væglampe i børstet, rustfrit stål føjer det perfekte look til dit udendørsareal. Dens bevægelsesføler og lyset i høj kvalitet sender en bølge af hvidt lys derhen, hvor det er nødvendigt. Farve Inox Material Aluminium Volt 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs
EAN: 8718696125922
Varenr.: 15845382553935
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Calgary wall lantern inox 1x3.5W 230V IR (sensor)
288 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Calgary udendørs væglampe med sensor
309 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Calgary udendørs væglampe med sensor
339 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922
369 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Calgary udendørs væglampe med sensor
409 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myGarden Calgary udendørs væglampe med sensor
449 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mygarden calgary væglampe inox 1x3w 230v ip44 bevægelsessensor
457 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl275 kr275 krKøb
2Proshop DK275 kr314 krKøb
3EL-GROSSISTEN288 kr288 krKøb
4EL-NETSALG288 kr288 krKøb
5LampeGuru.dk309 kr309 krKøb
6Greenline339 kr339 krKøb
7Homeshop DK369 kr369 krKøb
8BilligVVS DK409 kr409 krKøb
9LavprisVVS449 kr449 krKøb
10Elvvs.dk457 kr457 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922

PriceData har fulgt prisen på Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922 i 114 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Philips myGarden Calgary Væg Lanterne inox 1x3.5W 230V (sensor) - 8718696125922 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026275 kr21 kr (8%)
21. maj 2026254 kr1 kr (0%)
13. maj 2026255 kr1 kr (0%)
4. maj 2026256 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026257 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026258 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026259 kr4 kr (2%)
11. apr. 2026255 kr10 kr (4%)
31. mar. 2026245 kr4 kr (2%)
17. mar. 2026241 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret