Gå til hovedindhold

Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305

PhilipsEludstyrEAN: 8718696131305
Pris fra 229 krtil 410 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 221 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips myGarden Stock udendørs væglampe
229 kr
Til butik
Philips myGarden Stock udendørs væglampe billede

Produktinformation

Moderne udendørs væglampe med sensor Denne udendørs væglampe er fra Philips moderne serie Stock. Du får en stilren, moderne og elegangt udendørs lampe, der har indbygget LED, hvilket gør den ekstra attraktiv grundet dens lange levetid. Lampen er ydermere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Udendørslamper
Farve: anthracite
EAN: 8718696131305
Varenr.: 2043100444
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stock wall lantern anthracite 1x6W 230V
258 kr
Til butik
Stock wall lantern anthracite 1x6W 230V billede

Produktinformation

Philips Stock LED udendørs væglampe i antracitgrå er fremstillet i holdbart støbt aluminium. Det markante halvlampedesign maksimerer lysspredningen og oplyser dine udendørsområder med masser af diffust, varmt, hvidt lys. Farve Anthracite Material Aluminiu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs
EAN: 8718696131305
Varenr.: 15845324030287
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Stock wall lantern anthracite 1x6W 230V
258 kr
Til butik
Stock wall lantern anthracite 1x6W 230V billede

Produktinformation

Philips myGarden Stock væglampe i antracitgrå kombinerer holdbart design med energieffektiv LED-belysning. Med et støbt aluminiumshus og IP44-klassificering er lampen velegnet til udendørs brug, hvor den leverer et varmt, hvidt lys med god spredning, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Udendørs
EAN: 8718696131305
Varenr.: 15110544163142
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Stock udendørs væglampe
259 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myGarden Stock
265 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305
290 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Stock udendørs væglampe
299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips myGarden Stock udendørs væglampe
309 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips myGarden Stock udendørs væglampe
399 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mygarden stock væglampe antracitgrå 1x6w 230v ip44
410 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl229 kr229 krKøb
2EL-GROSSISTEN258 kr258 krKøb
3EL-NETSALG258 kr258 krKøb
4LampeGuru.dk259 kr259 krKøb
5Proshop DK265 kr304 krKøb
6Homeshop DK290 kr290 krKøb
7Greenline299 kr299 krKøb
8BilligVVS DK309 kr309 krKøb
9LavprisVVS399 kr399 krKøb
10Elvvs.dk410 kr410 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305

PriceData har fulgt prisen på Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305 i 80 dage. Laveste pris i perioden er 221 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Philips myGarden Stock Væg Lanterne Antrasit 1x6W 230V - 8718696131305 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026229 kr29 kr (11%)
11. maj 2026258 kr30 kr (13%)
24. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026228 kr7 kr (3%)
16. mar. 2026221 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret