Gå til hovedindhold

Philips Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V

PhilipsBelysningEAN: 8718699646936
Pris fra 54 krtil 105 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 50 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Master Value HO LED T8 lysstofrør på 150cm med 20,5W og 4000K
54 kr
Til butik
Philips Master Value HO LED T8 lysstofrør på 150cm med 20,5W og 4000K billede

Produktinformation

Philips MASTER LED lysstofrør integrerer en LED-lyskilde i den traditionelle lineærestørrelse for lysstofrør. Takket være det unikke design og det ensartede udseende er det umuligt at skelne modellen fra et traditionelt lysstofrør. Modellen er ideel til d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 1500 mm
EAN: 8718699646936
Varenr.: 2057810403
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Master em val 1500 uo 20,5w 3100lm 840
56,25 kr
Til butik
P
Produktbillede

Produktinformation

Det professionelle MASTER Value LED-rør er en højtydende LED-løsning, der er ideel til udskiftning af T8 lysstofrør med EM-forkoblingsinstallationer eller installation direkte på lysnettet. Dette produkt tilbyder en optimal kombination af værdi og ydelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: led lyskilder
Farve: hvid
EAN: 8718699646936
Varenr.: 2057810403
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MASTER EM VAL 1500 UO 20,5W 3100LM 840
60,41 kr
Til butik
MASTER EM VAL 1500 UO 20,5W 3100LM 840 billede

Produktinformation

Det professionelle Master Value LED-lysrør er en højtydende LED-løsning udført i glas, der er ideel til udskiftning af T8-lysrør med EM-forkobling eller installation direkte på 230V netspænding med 5 års garanti. Dette produkt, kan bruges i alle former fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PHILIPS
Kategori: Lyskilder
EAN: 8718699646936
Varenr.: 15845151703375
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master Value HO LED T8 lysstofrør, 150cm, 20,5W, 4000K
69 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master Value HO LED T8 lysstofrør, 150cm, 20,5W, 4000K
71 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V
71,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Master Value HO LED T8 lysstofrør på 150cm med 20,5W og 4000K
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl54 kr54 krKøb
2MaintainIt56,25 kr56,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN60,41 kr60,41 krKøb
4BilligVVS DK69 kr69 krKøb
5Greenline71 kr71 krKøb
6vvsfittings.dk71,25 kr71,25 krKøb
7LavprisVVS105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V

PriceData har fulgt prisen på Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V i 180 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 71,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Masterled Lysrør Ho 1500Mm 20,5W/840 T8 Glas 3100L Master Value Led-Lysrør Em/230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202654 kr
30. maj 202654,14 kr
12. maj 202654 kr
11. maj 202654,14 kr
27. apr. 202654 kr1 kr (2%)
24. apr. 202653 kr
23. apr. 202653,49 kr
18. mar. 202653 kr3 kr (6%)
5. mar. 202650 kr3 kr (6%)
2. mar. 202653 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret