Gå til hovedindhold

Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11

PhilipsElpærerEAN: 8718696828397
Pris fra 129 krtil 287,85 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 158,85 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Philips corepro LED PL-L 4P 24W 3200 lumen 3000K
129 kr
Til butik
Philips corepro LED PL-L 4P 24W 3200 lumen 3000K billede

Produktspecifikationer

Kategori: Belysning & Pære
EAN: 8718696828397
Varenr.: 8718696828397
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro LED PL-L 2G11, 24W, 3000K
159 kr
Til butik
Philips CorePro LED PL-L 2G11, 24W, 3000K billede

Produktinformation

Philips PL-L LED rør 24W erstatter 55W Opdater dine eksisterende kompakrør på 55W med et energibesparende alternativ fra Philips. Rørerne fra Philips kan bruges som direkte erstatning for din PL-L 55W rør og virker sammen med nuværende forkobling (HF-spo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 535 x 37.6 mm
EAN: 8718696828397
Varenr.: 2057809948
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Corepro Pll Hf 24W/830 (55W) 4-Pins 2G11
171,1 kr
Til butik
Corepro Pll Hf 24W/830 (55W) 4-Pins 2G11 billede

Produktinformation

Philips CorePro LED PLL er den ideelle opgraderingsløsning til downlights og armaturer i en lang række almene belysningsanvendelser. Den integrerer en LED-lyskilde i den traditionelle lineære størrelse for lysstofrør, hvilket giver enestående energibespar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Plumbing
EAN: 8718696828397
Varenr.: 8014247854402
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Corepro pll hf 24w/830 (55w) 4-pins 2g11
175 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-L 2G11 rør, 24W, 3000K
179 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-L 2G11 rør, 24W, 3000K
189 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Corepro Led Pl-L 24-55W 830 4P 2G11
222,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11
274 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
COREPRO PLL HF LED 24W/830 (55W) 4-PINS 2G11
287,85 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
COREPRO PLL HF LED 24W/830 (55W) 4-PINS 2G11
287,85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix129 kr129 krKøb
2LavprisVVS159 kr159 krKøb
3Billigelogvvs.dk171,1 kr171,1 krKøb
4MaintainIt175 kr175 krKøb
5BilligVVS DK179 kr179 krKøb
6Greenline189 kr189 krKøb
7vvsfittings.dk222,5 kr222,5 krKøb
8Proshop DK274 kr313 krKøb
9EL-GROSSISTEN287,85 kr287,85 krKøb
10EL-NETSALG287,85 kr287,85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11

PriceData har fulgt prisen på Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips LED pære CorePro PLL HF 24W/830 (55W) 4P 2G11 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026129 kr11 kr (8%)
17. maj 2026140 kr11 kr (9%)
3. maj 2026129 kr11 kr (8%)
1. maj 2026140 kr11 kr (9%)
16. apr. 2026129 kr11 kr (8%)
15. apr. 2026140 kr11 kr (9%)
9. mar. 2026129 kr11 kr (8%)
8. mar. 2026140 kr11 kr (9%)
26. feb. 2026129 kr11 kr (8%)
25. feb. 2026140 kr11 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret