Gå til hovedindhold

Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør)

PhilipsElpærerEAN: 8718696578797
Pris fra 122 krtil 185 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 63 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære CorePro 118mm 14W/830 (100W) dæmpbar R7s
122 kr
Til butik
Philips LED pære CorePro 118mm 14W/830 (100W) dæmpbar R7s billede

Produktinformation

Linear LED light bulb, R7s, 14 W (tilsvarende 100 W), klasse A+, hvidt lys, 3000 K

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Lyskilder
Artikel nr.: 929001243702
EAN: 8718696578797
Varenr.: 2764095
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro LED 57879700, 100 W, 100 W, R7s, 1600 lm, 15000 t, Hvid
125 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rørpære, 3000K, 14W
139 kr
Til butik
Philips CorePro R7S rørpære, 3000K, 14W billede

Produktinformation

R7S rør til erstatning af halogenrør CorePro R7s LED rør til erstatning af halogenrøret i arbejdslampen eller halogenprojektøren, som i forvejen bruger et halogenrør på 118 mm i længden. Dette Philips R7s 14W LED rør erstatter et 120W halogenrør. Det give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 118 mm
EAN: 8718696578797
Varenr.: 2057806501
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro LED R7S rør, 14W, 3000K
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
COREPRO R7S 118MM DÆMPBAR 14W/830 (100W)
142,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Lighting CorePro LED linear, R7s, 14W, 3000K, 1600lm, 118 mm, dmpbar
145 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Corepro R7S 118Mm Dæmpbar 14W/830 (100W)
151,27 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro R7S rør, 14W, 3000K
159 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Corepro r7s 118mm dæmpbar 14w/830 (100w)
160 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør)
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK122 kr161 krKøb
2CS MEGASTORE DK125 kr164 krKøb
3Greenline139 kr139 krKøb
4LavprisVVS139 kr139 krKøb
5LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
6EL-GROSSISTEN142,25 kr142,25 krKøb
7WATTOO.DK145 kr145 krKøb
8Billigelogvvs.dk151,27 kr151,27 krKøb
9BilligVVS DK159 kr159 krKøb
10MaintainIt160 kr160 krKøb
11Elvvs.dk185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør)

PriceData har fulgt prisen på Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 95,2 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Philips LED Corepro R7S 14w/830 118mm (1600 lumen), ikke dæmpbar (14w=100w halogenrør) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026122 kr2 kr (2%)
10. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026119 kr3 kr (3%)
7. mar. 2026116 kr5 kr (5%)
5. mar. 2026111 kr5 kr (5%)
2. mar. 2026106 kr10,8 kr (11%)
17. feb. 202695,2 kr23,8 kr (20%)
7. jan. 2026119 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret