Gå til hovedindhold

Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3

PhilipsElpærerEAN: 8720169290518
Pris fra 79 krtil 121,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 42,25 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro LED PLC - LED-lyspære - matteret finish - G24q-3 - 9.5 W - klasse E - køligt hvidt lys - 4000 K
79 kr
Til butik
Philips CorePro LED PLC - LED-lyspære - matteret finish - G24q-3 - 9.5 W - klasse E - køligt hvidt lys - 4000 K billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Loftlamper & Pendler
Farve: 4
Artikel nr.: 8720169290518
EAN: 8720169290518
Varenr.: 21767872
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3
79 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PHIL COREPRO LED PLC 9.5W 840 4P G24Q-3
83,34 kr
Til butik
PHIL COREPRO LED PLC 9.5W 840 4P G24Q-3 billede

Produktinformation

CorePro LED PLC 4P integrerer en LED-lyskilde i den traditionelle lineære størrelse for lysstofrør med 3 års garanti. Dette produkt er ideelt til opgradering af løsninger inden for almen belysning: det opfylder de grundlæggende krav til belysning, giver b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 8720169290518
Varenr.: 15845222383951
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Phil Corepro Led Plc 9.5W 840 4P G24Q-3
91,85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 4000K, 9,5W
92 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips CorePro LED PLC LED-lyspære 9.5W E 1100lumen 4000K Køligt hvidt lys
93 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 4000K, 9,5W
95 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Phil corepro led plc 9.5w 840 4p g24q-3
95 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips CorePro PL-C kompaktrør, 4000K, 9,5W
109 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Philips CorePro LED PL-C 1100lm 9,5W (26W) 840 4P G24q-3
121,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
2Proshop DK79 kr118 krKøb
3EL-GROSSISTEN83,34 kr83,34 krKøb
4Billigelogvvs.dk91,85 kr91,85 krKøb
5LavprisVVS92 kr92 krKøb
6CompuMail DK93 kr93 krKøb
7BilligVVS DK95 kr95 krKøb
8MaintainIt95 kr95 krKøb
9Greenline109 kr109 krKøb
10vvsfittings.dk121,25 kr121,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3

PriceData har fulgt prisen på Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Philips LED pære CorePro LED PLC - LED light bulb - frosted finish - G24q-3 - 9.5 W - cool white light - 4000 K G24q-3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202679 kr1 kr (1%)
29. apr. 202678 kr4 kr (5%)
2. apr. 202674 kr1 kr (1%)
27. mar. 202675 kr1 kr (1%)
31. dec. 202574 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret