Gå til hovedindhold

Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down

Pris fra 1.099 krtil 1.519 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 420 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Econic udendørs væglampe, ned
1.099 kr
Til butik
Philips Hue Econic udendørs væglampe, ned billede

Produktinformation

Philips Hue Econic væglampe nedadvendt. Den udendørs lampeserie Econic fra Philips Hue tilfører uendelige muligheder for din udendørsbelysning. Den nedadvendte væglampe, som skal tilsluttes til 230 volt, er på en gang både nostalgisk og hygglig i sit udtr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 194x244x312 mm
EAN: 8718696170588
Varenr.: 2099170583
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Econic udendørs væglampe, ned
1.099 kr
Til butik
Philips Hue Econic udendørs væglampe, ned billede

Produktinformation

Philips, som er en virksomhed med mange forskelligartede teknologier, er blandt de førende producenter inden for belysning og har fokus på energibesparende belysningsløsninger. Econic er en væglampe fra Philips Hue universet i et klassisk design, men med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 194x244x312 mm
EAN: 8718696170588
Varenr.: 2099170583
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor Econic Ned Væglampe
1.129 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue Econic Væglampe 15W 2000-6500K
1.195 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor Econic Ned Væglampe
1.199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down
1.247 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Econic udendørs væglampe, ned
1.499 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Econic udendørs væglampe, ned
1.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline1.099 kr1.099 krKøb
2LavprisEl1.099 kr1.099 krKøb
3Proshop DK1.129 kr1.129 krKøb
4CompuMail DK1.195 kr1.195 krKøb
5Homeshop DK1.199 kr1.199 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.247 kr1.247 krKøb
7LampeGuru.dk1.499 kr1.499 krKøb
8BilligVVS DK1.519 kr1.519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down i 139 dage. Laveste pris i perioden er 1.012 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 1.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.119 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Philips Hue White Color Ambiance Econic Udendørs Væglampe - Down de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.099 kr13 kr (1%)
27. maj 20261.112 kr5 kr (0%)
25. maj 20261.107 kr5 kr (0%)
24. maj 20261.102 kr13 kr (1%)
21. maj 20261.115 kr11 kr (1%)
20. maj 20261.104 kr6 kr (1%)
19. maj 20261.110 kr5 kr (0%)
18. maj 20261.105 kr24 kr (2%)
15. maj 20261.129 kr10 kr (1%)
14. maj 20261.139 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret